İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

# 2 in 1 İngilizce Travel Sitesi - PR2 - KAÇIRMAYIN !

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ana domain ve sub domain altında bulunan iki ingilizce içerikli sitemi ilgilenemediğimden dolayı satma kararı aldım.

Ana domainde travel makaleleri yayınlanmaktadır, alt domain ise video guide sitesidir, scripti özeldir ve forumdan bir arkadaştan 100 TL'ye aldım, script domaine lisanslıdır başka bir domainde kullanılamaz, çalınamaz.

Site için yine forumdan arkadaşlardan backlink, sosyal imleme, dizinlere ekleme hizmetleri alınarak kasılmıştır, 2 adet makale backlink alınmıştır, iwebtool ücretli dizinine eklenmiştir, ingilizce özgün makaleler satın alınmıştır.

İçeriğin tamamı özgün ve rw şeklindedir. Alıntı ya da spam kesinlikle bulunmamaktadır.

Site adı : Lütfen konu altından PM ile isteyiniz.
Açık arttırma başlangıç fiyatı : 100 TL
Aylık getirisi : Adsense Aylık 2-3-4 $ (Hite bağlı) tık başına yüksek ücret vermektedir
Açılış tarihi : 1 Şubat 2011
İçerik : Travel içerikli makale ve video sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link : İlgilenemediğimden düşüşe uğradı, şu an günlük 15 civarındadır. Sayyac linki mevcuttur.
Domainin yaşı : 1 Şubat 2011
Pagerank değeri : Ana domain PR2, Alt domain PR1
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler : Site tüm içeriği ile birlikte satılıktır.
Hosting dahil midir : 1 yıllık dahildir.
Banlı olduğu sponsor var mı : yok
Banlı olduğu arama motoru var mı : yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi : Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı : Lisans sınırsızdır, fakat tek domain ile sınırlıdır.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb.. : Hiç bir problem yok.

İngilizce sitelerle uğraşan ve ilgilenen arkadaşların kaçırmaması gereken bir teklif sundum.

Script + Makale reklamları + Backlink + Dizinlere ekleme + Makale yazdırma derken masraflarım 200 lirayı aştı. Amacım Script fiyatına açık arttırımı başlatarak, potansiyeli olan bir siteden gerçekten ilgilenebilen bir arkadaşımın para kazanması. Benim 10'dan fazla sitem var ve gerçekten ilgilenemiyorum. Yazık olmasın bu siteye gerçekten emek harcadım ama ilgilenemiyorum.

Not : Yabancı sitesi olan arkadaşlarada link ve makale satarak ayda 50-70 lira kazanmanız mümkün. Şu anda süresi olan 3 adet link vardır, sitenin satışında bu linkler süreleri bitene kadar kaldırılmayacağı garantisi verilmelidir.

Not 2 : Multi Topic (r10 - iyinet - frmtr)

Ekleme: Site r10da satılmıştır teşekkürler kapatılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5