İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 resim arasındaki 3 Fark

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk bakıldığında belli değil ama sonradan çıkıyor:D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
lütfen kimse kulağında kulaklık varken ve yüksek ses açıkken açmasın bu kareyi...

zamanında bu tufaya gelmiştim.. O gece ciddi derecede sorunlar yaşadım diyebilirim.. Kulaklık kulakta olunca ve ses sonuna kadar açık olunca etkili olabiliyor....

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emirx' Alıntı:
2 resim arasındaki 3 farkı bulan arkadaşlara +rep. Buyun resim:
http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.html
Alıcağınız olsun, ben de kek gibi geyik bölümünden ciddi birşey bekliyorum.

Sitedekileri daha iyi tanımak için eski mesajlara bakıyordum konu dışında, orda cin çıkarma muhabbetleri filan geçmişti, 2 gündür o tarz sitelerde dolaşıyorum, kendi kendime espri yapıyordum, bizim bilgisayara girer mi filan diye.

En son odaya kedi girdiğinde bu kadar tırsmıştım.

+rep isterim :D

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eski günlerimi hatırladım :)

ben bu resim için iki fark arasındaki 3 resmi bulun demiştim sonunada soyturk.com dan sevgilerle eklemiştim :p ne günnerdi be

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gece 2de rastlamıştım buna geçen sene hayatımda ööle korktuğumu hatırlamıyorum...

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ilk gördüm bun dikkatlice bakıyorum birden kadın çıkıp çığlık atınca kalp atışım bile hızlandı dedim ölücem şimdi :D

F

fatihhk

Misafir
yanlız bu numara baya eskidi adresi görünce anladım:D ama hala yiyenler varmış:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5