İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 tane aynı reklam formatı kullanma ban olurmu ?

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben web sitemde 2 tane aynı reklam formatından kullanıyorum.Yani siteme 2 tane 468x60 formatında reklam koydum.Bu adsenseden banlanmama neden olurmu?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Neden banlanmana denen olsunki? Adsensede aynı sayfada aynı boyutlu reklamlar kullanılamaz diye bi kuralmı var?

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Cevaplarınız için teşekkrüler.

Google de adsense ban hakkında araştırma yaptığımda şu http://reklambul.blogcu.com/3436294/ siteye rastladım ve bu sayfada 4 . madde de "Bir sayfada aynı boyutta iki Adsense reklam ünitesi kullanmak." diyor ben de merak ettim acaba gerçeten ban alıyormuyuz diye onun için sordum...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Arkadaşlar Cevaplarınız için teşekkrüler.

Google de adsense ban hakkında araştırma yaptığımda şu http://reklambul.blogcu.com/3436294/ siteye rastladım ve bu sayfada 4 . madde de "Bir sayfada aynı boyutta iki Adsense reklam ünitesi kullanmak." diyor ben de merak ettim acaba gerçeten ban alıyormuyuz diye onun için sordum...

Öyle internette binlerce site var.Site bile değil blog var.Sen resmi adsense sitelerine bakacaksın..

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı boyutta adsense reklamı

Bu konuyla ilgili bir kaç sene önce adsense desteğe e-mail atıp aynı soruyu sormuştum. Gelen cevapta adsense taramalarında bir sayfada 2 aynı koda rastlamanın arzu edilmediğini ve aynı boyutta reklam kullanılacaksa bile kodların aynı olmaması gerektiği belirtilmişti.

Kodlar farklı olmalı!

Starsailor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun olmaz. önceden öyle bir kural vardı diye hatırlıyorum ama botları geliştirirler ve kuralı kaldırdılar.

Şıh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuyu ben de hep merak edip dururdum. Bunun yasak olduğuna dair birşeyler okumuştum gibi hatırlıyorum. Açıkçası burda yazılanlardan sonra da hala emin değilim. Bunu google a mail atıp sormak lazım bence.

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Sayfada 3 Reklam Kullanılabılır Yalnız Reklamların Arasında Bıraz Mesafe Olacak Mesala Bırısı Forumun En Üstündeyse Biride En Altında Olabılır Bu İki Reklam Yan Yana Olamaz Ama İkiside Aynı Boyda Oldugu Ve aynı Sayfada Oldugu İçin Kazancınız Arttarmı Bılmıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5