İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 2 Yıllık Wupload Premium

dorukhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesap çalıntı değildir.Şahsi hesabımdır.Şifre mail hepsi sorunsuz şekilde değişir.Uzun bi süre internete giremeyeceğim için satiyorum.Hesap şubat 2013'de free olacaktır.Içinde yüklü miktarda dosya vardır.
Merak edip saydım .My files bölümünde 3 tb'a yakın dosyam varmiş .Kendi açtiğim klasorlerde ise 1.5 tb dosyam var.Poster ya da benzeri programınız varsa klasordeki bilgileri mümkün olduğunca code img olarak sağlayabilirim.Max.10 gb dosya yükleyebilirsiniz.FTP+Flash yüklemesi vardır.Free'ye düştüğünüz anda indirilmeyen dosyalar 30 gün sonra silinir.Getirisi iyidir.Ben pps caliştiğimdan kazaniyordum siz ppd'ye geçerseniz daha iyi verim alabilirsiniz.Istediğim fiyat 100 TL'dir.Pazarlık payı yoktur.Kendi sitesinde 1 yıllık 55£ ortalama 140 tl ye denk geliyor.Iletişim için Pm atabilirisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5