İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 Dolar

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
20dolarnq1.jpg

20dolar.jpg

lumina_dolar7.JPG

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Tesadüf olmadığının kanıtlanması için şifrelenmiş ve yakın bir gelecekte olacak bir olayın bu yöntemle önceden keşfedilmesi gerekir :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Yok, hiç uğraşamam...
Hayatta paradan daha önemli şeyler vardır, mesela daha çok para!

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
heheh coca cola yazısını tersten gözlerini kısarak okuduğunda arapça la muhammet muhammet yoktur demekmiş o aptal furyanın ürünü bu :D

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
OSAMA ne alâka onu anlamadım.
Benim bildiğim ona yakın OBAMA var ama? :D

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesadüf tesadüf...
Allah bilir ne figürler, ne zımbırtılar aranmıştır tüm paralar üzerinde...
Biraz daha araştırılsa Monica ile Bill(askerlik arkadaşımdır)'in oval ofisteki pozisyonlarını bile çıkartırlar. Bekleyelim bakalım...

The United States Of America = OSAMA nasıl çıkmış, ilginç bu arada / 20nin Sıfırını koymuşlar.. Tey!

Bakınız, Sam - Amca da çıkıyor paradaki yazıdan...
Arka tarafındaki yazıdan da Rederal Reserve Note = Yani ot
Falan fişman, uğraşmayın elin parasıynan...
Ne oldu, zamanında 50TLlikleri boykot ediyorlardı, yok ilk kadın romancıymış, Atatürk karşıtıymış vs. vs. İsrail parası bile olsa kucak açarsınız be!

Çok gereksiz buluyorum şu yazdığın şeyi.
birileri hata yapmış olabilir. ama zaten 3 5 kişi kaldık o kadar kişiyi de germeye gerek varmı ?

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tesadüf tesadüf...
Allah bilir ne figürler, ne zımbırtılar aranmıştır tüm paralar üzerinde...
Biraz daha araştırılsa Monica ile Bill(askerlik arkadaşımdır)'in oval ofisteki pozisyonlarını bile çıkartırlar. Bekleyelim bakalım...

The United States Of America = OSAMA nasıl çıkmış, ilginç bu arada / 20nin Sıfırını koymuşlar.. Tey!

Bakınız, Sam - Amca da çıkıyor paradaki yazıdan...
Arka tarafındaki yazıdan da Rederal Reserve Note = Yani ot
Falan fişman, uğraşmayın elin parasıynan...
Ne oldu, zamanında 50TLlikleri boykot ediyorlardı, yok ilk kadın romancıymış, Atatürk karşıtıymış vs. vs. İsrail parası bile olsa kucak açarsınız be!

Sorunun ne?
Bunun geyik konusu olduğunun farkında mısın ?
Beni tanımadan sakın ama sakın hakkımda ona, buna, parasına, malına kuçak acacak biri gibi olduğumu ve ya tanımadığın hiç bir insan için böyle söyleme hakkın yok!
Atatürk'ün sevgisi benim içimde farklı yerdedir, T.C. 50 TL'yi basmış, biz kullanıyoruz imkanımız olsa o kadını değil ATATÜRK'ün gülen resimlerini bastırırdım. O, Atatürk'ü sevmeyenler ATATÜRK'ün resmi anayüzünde var diye o parayı kullanmıyorda israil parasını kullanıp ona kuçak acıyorlarsa oda beni ilgilendirmez!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5