İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 Kişiye 250 Mb Linux Web Hosting Sponsorluğu ( Kodsuz )

E

Erturk

Misafir
Merhaba arkadaşlar

iyiNET e ozel, 20 arkadaşımıza 250 Mb Linux Hosting sponsoru oluyorum. Sitenize şu kodu yada şu reklamı ekleyin diye bir zorunluluk sunmuyorum fakat aşağıdaki nitelikleri karşılaması gerekmektedir. Çünkü sunucularımda genelde kurumsal müşteriler bulunmakta ve sıkıntı yaşamak istemiyorum.

1. absürt içerik yasaktır
  2. İllegal Materyaller (Lisanssız mp3, Program, marez, Downloader, Virüs, DDOS / SYN Attack Botları ...) barındırmak yasaktır.
  3. Yüksek hitli siteler barındıramam ne yazıkki
  4. Wordpress ve bunun gibi CPU yoran sistemler kullandıramam. Kullanılacaksada fazla hiti olmayan kişisel bloglar olabilir.
  5. Sunucu üzerinde radyo ve tv yayını yapmak yasaktır.
  6. Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve Milletine Hakaret, Terör Yanlısı Makale, Resim, Video ve Müzik Barındırmak KESİNLİKLE yasaktır arkadaslar.

Maksat resmi bir şekilde işiniz yürüsün. Sunucular Türkiye Datatelekom Datacenter'da barınmaktadır. Dileyen arkadaslar 188.125.175.1 - 256 arasındaki herhangi bir Ip e ping atarak hızı gorebilirler. Kod filan eklemenizi istemiyorum. Tek isteğim siteniz sorun yaratmasın. Aksi taktirde hesabınızı durdurmak zorunda kalacagım. Peki ücretsiz sahip olacagınız hizmette neler var?

1. 250 Mb Web Alanı ( Linux )
  2. 5000 Mb (5GB) aylık trafik
  3. 25 Adet POP3 E-posta hesabı
  4. 25 Adet Subdomain
  5. 25 Adet mySQL veritabanı
  6. DirectAdmin Türkçe Kontrol Paneli
  7. Haftalık Yedek Alma

Bu yazıyı yazarken ki Uptime oranı : 103 Gün , 19 Saat , 14 Dakika.

Aşağıdaki formatta bilgilerinizi PM ile gonderdiğinizde hesabınız anında aktif olacaktır arkadaslar.

HTML:
Adınız Soyadınız:
Sitenizin Adı:
Sitenizin İçeriği:
E-Mail Adresiniz:

FTP Bilgileriniz ve NS adresleri yazacagınız mail adresine otomatik gönderilecektir.Simdiden herkese hayırlı olması dileğiyle.

E

Erturk

Misafir
Sponsorluk hizmetimiz devam ediyor arkadaslar. Yapmanız gereken tek sey ilk mesajdaki sablon ile pm gondermeniz ;)

UfuX

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Pm Gönderildi,Teşekkürler.

E

Erturk

Misafir
Belki Spam'a düşmüş olabilir Ip adresi. "Gereksiz" kısımını kontrol edebilirmisiniz?

UfuX

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet, Tekrar Baktım Hem Gelende Hemde Gereksizde de Yok.

E

Erturk

Misafir
Tekrar gonderdim. Eger yine gelmediyse baska bir mail adresi verebilirsiniz.

UfuX

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Geldi Teşekkür Ediyor, Başarılarınızın Devamını Dilerim.

E

Erturk

Misafir
En son ve yeni sifreniz pm de belirttiğiniz gmail hesabına gonderildi. Ben tesekkur ederim.

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bana lazım ancak 10 gün sonra verebilirmisiniz ? Yani ben 10 gün sonra açacağım siteye alsam ?

E

Erturk

Misafir
Tamam, aslında site içeriği belirli: "yapılacak olan seo yarışması" sitesi olacak.

Dedigim gibi sunucularımızda %90 oranında kurumsal musteriler var. O nedenle ücretli/ucretsiz hosting verirken dikkatli davranıyorum. Eger rahatsızlık verecek derecede bir sıkıntı olusturmazsa seve seve yer verebilriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5