İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 liraya kadar Domain arıyorum

D

DomainAbi

Misafir
-10 kadar domain almayı planlıyorum.
-her bir domain için max 20 lira vereceğim.
-Com net önceliğim net uzantı da domainin iyiliğine göre vereceğim.

bi domaininize 40 lira fiyat biçmişsinizdir ama 4 domain teklif edersiniz hepsini beğenirim 80 e anlaşabilirsek el sıkışırız..

-Boşta güzel bir domain vardır önerirsiniz kayıt edersem bunun içinde domain başı 10 lira ödeyebilirim.

Kesinlikle 3-4 karakterli domainlerle ilgilenmiyorum.

Lütfen ! tekliflerinizi mesaj yoluyla bildirin ve konu altında da mesaj attığınızı yazın ! Çünkü cepten giriyorum gün içinde ve mesajı okuyorum akşama cevap yazarım diyip unutuyorum takip için kolay olsun..

Teklifte bulunan herkese olumlu olumsuz dönüş yapılacaktır.
Daha önceki alım mesajlarımda mesaj göndermiş olsanız dahi lütfen tekrardan teklif geçin eski mesajların hepsini sildim çünkü.

Saygılar..

D

DomainAbi

Misafir
mesaj yoluyla ulaşan herkese cevap verilmiştir.

şöyle belirteyim bu konuyu açmadan önce aldığım domainlerden örnek vermek istiyorum,

sahlep
hayrettin
rezene
mizika gibi...
Bu domainlerin hepsi net uzantılı...

biliyorum herkes için domaini kıymetlidir ve bir projesi vardır ya da iyi edebileceğini düşünüyordur ama bir yerden sonra kısmetlisi çıkmayınca ya 1 ya 10 liradan satışa çıkıyor..Bu tip domainlerinize talibim yani arttırmaya çıkmadan hemen allık..
Belki 20 lira gözünüze az gelmiştir ama durgun olan domain piyasasında 1 liradan başlatınca da max ulaşacağı fiyat bu civarda oluyor malesef.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5