İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 Mart Pazar | 6 ay kadar yokum

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Selam iyinet ailesi... 20 mart pazar günü (yani bugün) Antalya'ya çalışmaya gidiyorum.
Karting pistlerinde fotoğrafçılık yapıyorum, forumdan bazı arkadaşlarım biliyor. İyi kötü zaman geçirdim sizlerle ve 6 ay kadar foruma giremeyebilirim. Kendinizi çok iyi bakın, tekrar görüşmek üzere ...

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
inşallah olursa arkadaşlar kerem ile beraber bende antalyada olacağım :) yeni bir konu açmadan bu konu altında belirtmek istedim.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Antalya'da internet var arkadaşlar. Askere gider gibi veda etmeyin. :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
evet ama tatilim yok, günde 2 saat kadar antre anca veriyorlar, o zamanı da dinlenmekle geçiriyorum, bu yüzden geçen sene aylarca internete giremedim.

Zor ya bu sıcakta Allah kolaylık versin. Yakında benim de sonum aynıdır zaten.;)

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
vaybe koskoca antalyada internet yook heralde ben eniyisi başbakanı arıyım da suna kavga edeyim :)

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
karting arabası istiorm ben
ankara sokaklarında vınn vınn :)

Eminim arabada seni istiyordur Emre :)
üstüme yarışçı tanımam :D

vaybe koskoca antalyada internet yook heralde ben eniyisi başbakanı arıyım da suna kavga edeyim :)

Koca Antaya'da yok diyen olmadı da zamanım olmaz gündüz 12 gece 2-3'e kadar çalışıyorum, antrelerde de dinleniyorum o yüzden :)

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
onlar kaç km hız yapıyor ?
100 ü geçiyormu

6,5 ve 8 beygirlik olanları var, ölüdeniz ve bodrumda 6,5 var beygir var. antalya belek'te 8 beygirlik var; 6,5 60-70 km 8 beygir 80 km falan yapıyor :) go-kart'ın üstüne takılan motora göre değişiyor yani, sanırım en iyisi honda motorlu 8 beygir falan olandır ama 100 km yapan var mı bilmiyorum.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Kerem bu akşam 22:00 de gidiyosun demi :p olursa eğer bende arkandan geliyorum

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
azmış leenn
80 km hızı ne edecem ben ağa şöyle bişey olacak 350 beygir anca o keser bizi düz duvara
ondan sonra halinuya :D

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Hayırlı yolculuklar şimdiden kardeşim. :)

Arada bir mümkün oldukça girip selam vermeyi unutma kardeşim. :)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Kerem şu an karayollarında üzülerek gidiyor :p , ben ise kerem'den gelecek haberin endişesi ile yaşıyorum :rolleyes: :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5