İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 TL'ye 9-5 PR'li Backlink Çalışması

yasardilbaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Backlink alınacak yerlerin pageranki genel olarak 9-6 arasındadır. Yaklaşık 10 tane pageranki 2-4 arasında olan site bulunmaktadır ve tüm linkler "Do Follow" özelliği taşımaktadır. Backlink oluştururken oluşturduğum yazıların hepsini ayrı ayrı yazıyorum ki SEO açısından daha kaliteli olsun. Backlinkleri alacağım site çeşitlerinin listesi şöyle:

- 5 adet blog. Blogların subdomainlerini keyworde uygun alıyorum ve ufak bir blog backlink çalışması yapıyorum. 5 siteden birbirlerine ve sizin sitenize link veriyorum. Bu blogların şifrelerini size verdiğimde ise devam edebilirsiniz keyfinize göre.

- 50 adet sosyal imleme. Buralarda da yazılan makaleleri ayrı ayrı yazdığım ve link aldığım sitelerin pagerank değerinin yüksek olmasından dolayı etkili olacaktır.

-3 adet makale dizini. Anahtar kelimenize uygun yaklaşık 500 kelimelik bir makaleyi pageranki yüksek makale dizinlerinde paylaşarak sitenize link sağlıyorum.

-18 adet forum.

-Anahtar kelimenizle alakalı bulabildiğim kaliteli ve yoruma izin veren siteler. (Sayısı değişmektedir.)

-Anahtar kelimenizde otoriter olan sitelerle aynı IP'ye ait sitelere link. Böylece ilk sırada çıkan kişinin sitesinden link almış gibi olunacaktır.

NOT: DOMAIN YAŞI 3-4 AYDAN KÜÇÜKSE BACKLİNK ÇALIŞMASI ZARARLI OLABİLİR.

Ödemeleri Paypal üzerinden alıyorum.

Mail: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5