İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20 YTL > Ücretsiz Domain ! 25 GB Alan 200 GB Bw TR Lokasyon

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ülkemizde barınan güçlü donanımlı sunucularımızdan süper reseller paketi...

Üstelik 1 Adet (com,net,org) Domain Hediye ! ve Sadece Aylık

20 YTL / Ay

Paket detayları
Ücretsiz Alan Adı
25 Gb Web Alanı
200 Gb Trafik
Sınırsız Hesap Açma
Whm & cPanel
Geniş Ddos banned koruması
Csf Firewall
GD Desteği
Özel Hata Sayfaları
Özel Ns tanımlama
CGI/Perl
Python Support
Core2Duo 4 Mb Cache E6600 işlemci
4 GB DDr2

Sipariş adımlarında alan adı bölümünü mevcut bir alan adını kullanmak istiyorum seçip henüz alınmamış bir alan adı yazınız.

MSN ;
[email protected] - [email protected]

DETAY URL : Süper Reseller Paketi

www.aktifbilisim.net

M

MiNiKCaDi

Misafir
kac ay devam edecek gelecek ay 100 ytl derseniz ne olacak. bilgileri daha acık yazarsanız düşünebilirim.

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2008 Mart ayına kadar geçerlidir. Yani kampanya bu ay içinde bitebilir fakat alan müşterilerimiz 2008 Mart ayına kadar aynı fiyattan ödeyecek.

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de barınan bir sunucudan reseller açıyorsunuz. Aylık 200 GB trafik veriyorsunuz. Bunun anlamı yaklaşık 0.75Mbit olması gerekiyor sunucunun çıkışları. Fakat bu çıkış hızının Türkiye'de ki satış fiyatı daha pahalı. Sormak istediğim reseller açılacak sunucuda kaç adet reseller hesabı barınacak? Ayrıca sunucunun internet çıkış hızı nedir? Atıyorum sunucularınızın çıkış hızı 100Mbit (Türkiye için zor bir hız) Bunu paylaşımlı olarak kaç sunucu kullanıyor. Ayrıca satışı daha anlaşılır bir şekilde yapmak isterseniz bir "hız testi" dosyası koymanızı tavsiye ederim. Böyle insanlar alacakları şeyin hızını biliyor olurlar. teşekkürler.

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de barınıyor evet NIS ' de özel kabinde ve bu kampanya için benzer kampanyalar gibi tek sunucudan vermiyoruz. Durumu ve kullanımı uygun olan sunuculardan veriyoruz ve kabine bir sunucu daha eklettik kampanya için şu anda ip lerimiz de değişiyor. İp değişimi ve sunucu bağlantıları bitince ki şu ara, ara ara kesintiler olabilir. O zaman sunucunun birisine dosyalar atarım test için.

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ali Yilmaz Bende Aldım Ha ;) Aktif Bilisimi oldum Olali Severim Ama Ali Yılmazi Msnden Tanismamiza Ragmen Daha cok severim Hizmet Anlayısı Falan Bir Baska ;) Koaly gelsin Basarılarının devamı dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5