İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200.000 Takipçili Hesap - En Yüksek Fiyatı Veren Alır

kolplex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba değerli arkadaşlar,

200.000 takipçisi olan sanatçı fan hesabımı artık vaktim olmadıgı için en yüksek fiyat veren arasından kafama yatan bir arkadaşa vermeyi planlıyorum. Açılış alt limitim 5 Bin TL'dir.

Hesap ünlü bir sanatçının hesabı olup tamamen twitter kuralları gereği fan hesabı oldugu açık bir şekilde hakkında kısmında ve profil adında yazmaktadır ve arkaplan resmindede takipçilere açık bir şekilde bu belirtilmektedir. Buna karşılık günlük 1.000 yeni takipçi almaktayım.

Sizden ricam lütfen keyf-i mesajlar atmayınız, Örnek olarak: "pm alabilir miyim" ?
Lütfen böyle mesajlar atmayınız gerçekten ilgili değilseniz! Gerçekten ilgili arkadaşlara tüm istatistiki bilgiler gönderilecektir.

Tekrar ediyorum:

Açılış limitim 5 Bin TL'dir bunun altında fiyat teklif etmeyiniz.

Acil durum nedeni ile fiyatı düz ve net olrka aşağıya çektim. Acil ödemelerimden dolayı son fiyat:

3 bin TL pazarlıkla biraz düşebiliriz.

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam bu twitter pazarı kesat galiba ... Takipçi artıranlar para harcıyo ama direkt olarak hesap almaya yanaşanlar yok galiba... 1-2 haftadır düzenli olarak bu başlığa bakıyorum , acaba bi gelişme olur mu diye..
Hayırlı satışlar

tylerdurdenist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiğiniz fiyat çok uçuktur eğer makül piyasa fiyatlarına inerseniz görüşelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5