İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200 Adet Türkçe Forum Sitelerinde Sitenizin Tanıtımı Yapılır (Hızlı Ve Ucuz)

Vbdestabe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tanıtımın Özellikleri
- Sipariş Verilen Sitelerin Tanıtım Yazıları SEO Uyumlu olarak Tarafımızca Ücretsiz Yazılmaktadır.
- Arşivdeki Forumlardan 150 tanesinin linkleri Arama Motorlarına açıktır.
- Eklenen Forumların %87'sinin linkleri dofollowdur.
- 200 Forumda farklı İP'lerde barınmaktadır.
- Tanıtımların yapıldığı forumlar türkçe forumlardır.
- Forumların alexa ve pr değerli orta ve yüksek derecededir.

Tanıtım Size Kazandıracakları
-Tanıtılan web sitesi eskiye nazaran daha hızlı indexlenecektir.
-Kazanılan backlinklerin siteyle alakalı makale ile birlikte eklenmesinden dolayı hakeza spam olarak algılanmayacağından dolayı herhangi bir filtreleme işlemine maruz kalmayacaktır.
-Blog ve profil backlinklerin aksine eklenen makalelerdeki linklerden gelen tıklamalar ile backlink kalitesi artıp sitenize aylık 1-2 k arası hit sağlanır.
-Türkçe backlinklerin faydası yabancı backlinklerden daha fazla olduğu için etkisi dahada yüksek olacaktır.
-Gerekli olan seo işlemlerinden sonra sıralamada yükselme olasılığı dahada yükselmektedir.
-Eklenen forumlar güncel olarak indexlendiği için pingletmeyle uğraşmayacaksınız (Yinede isteyene ücretsiz pingleme yapılır)
-Yukarıdaki mezkur faidelerin yanı sıra projelerinizi,kampanyalarınızı muhtelif insanlara duyuruyoruz.
Msn Adresim [email protected]
Yapılan Örnek Tanıtımları Görmek İçinPMAtınız.
TELEFON İLE SİPARİŞ VERİP DETAY ALMAK İSTEYENLER İÇİN NUMARAM 05396121211

ÖDEME TÜRLERİ: MİSLİ-İŞBANK-PAYPAL-PTT-EFT ( R10 KONUSU)
Yapılan eft ödemelerinde kesinti bize yansıtılacaktır.

PAKET SEÇENEKLERİ VE FİYATLAR

50 Türkçe Forum Sitesinde Tanıtım Ücreti ; 10 TL
100 Türkçe Forum Sitesinde Tanıtım Ücreti ; 20 TL
150 Türkçe Forum Sitesinde Tanıtım Ücreti ; 25 TL
200 Türkçe Forum Sitesinde Tanıtım Ücreti ; 30 TL

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ücretin yarısı iş başladıgında diger yarısınıda iş bittiginde alacagız... Güvenilirlik açısında bu daha iyi olacaktır. forum sitelerini pm alabilirmiyim?

emiray

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteleri pm alabilirmiyim. Link ekletmeyi düşünüyoruz

Vbdestabe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

baDsectQr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
200 Farklı Forum İçin Tanıtım Ücreti: 30TL=======> anlaşma yapıldı iş tamamlandı teşekkürler

Vbdestabe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
200 Farklı Forum İçin Tanıtım Ücreti: 30TL=======> anlaşma yapıldı iş tamamlandı teşekkürler
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim iyinetteki ilk alışverişimdi devam edecektir inşaallah r10daki reflerimin sayısı 50yi aşmıştır.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
konveyör tv adında bi sitemiz var. www.konveyor.tv sitemizi bi inceleyin.bunun tanıtımınıda yapabilirmisiniz? para konusunda sorun yaşamayız.

Vbdestabe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5