İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200 konu aç,0.50$ kap. İŞ GARANTİ ve SÜREKLİ

kingturks.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız.Genel paylaşım forumu kurdum.Paralı moderatör arıyorum. Bnim forumumda konu açacak ve bende ona iş sonu para vereceğim. Açılan başlıklar birebir aynı olmayacak.Yani Başlıklar özgün olacaktır.200 konuyu bir günde açacaksınız diye birşey demiyorum.Zamanınız 1 haftadır.1 hafta sonunda 200 konuyu açarsanız paranız paypal hesabınıza yatırılacaktır.

Tıkla Gir

Şuanlık sadece bir moderatör arıyorum.İşe başlıyorum o yüzdden forumla ilgilenemicem.Akşamları 1 saat felan ancak. 3 gün içerisinde üçten fazla moderatör alacagım.Anlaşmayı kabul edenler foruma girip konuları açsınlar ve bana buradan yada forumda ForumSaati isimli admine mesaj atsınlar.Teşekkürler

kingturks.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300 dü.Ama 200e düşürdüm.konunun içerisindekileri silmeyi unutmuşum.yarından itibaren.Şimdi ki para paypalımda diye bu kadar az. Diğer ödemeleri mobil olarak yapacağım ve 350 konuya 2.5 TL vereceğiim. İş garanti ve süreklidir.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
konu ile ilgilenmiyorsanız gereksiz yere mesaj atmayınız,isteyen istediği fiyatı verebilir.

kingturks.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben neden ceza aldım onu anlamadım.Adamlar benım konumu baltalıyor ceza alan benim ! Büyük haksızlık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5