İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200 ytl ye kadar olan siteleriniz alınır

denizerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 2.000 ytl ye kadar olan legal içerikli ve gelirli olmak şartı ile tüm siteleriniz alınır. Sitenizin en az 1k hiti olması, aylık en az 100 ytl gelirli olması, google, adsense vs servislerden banlı olmaması lazım. Bu şartlar dahilinde satmayı düşündüğünüz siteleriniz var ise pm. yolu ile iletişime gçiniz. Siteniz incelendikten sonra size olumlu veya olumsuz olarak geri donulecektir.

Belirtilen şartların haricinde kalan siteler için lütfen iletişime geçmeyiniz. Site alımlarında oncelik emek istemeyen zahmetsiz siteler ve yüksek gelirli ve yüksek hit li sitele tanınacaktır.

Herkese iyi çalısmalar dilerim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pardon ama aylık 100 ytl geliri olan bir site sanmam ki 2000 satsın. biraz cıtayı yükseltirsen bence satan kişi daha cok bulursun

denizerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana, iyinette piyasa kuvvetli, oradaki paylaşım ve ticaret suan hiçbiryerde yok demişlerdi. Bugün üye oldum ilk konularımdan birisi bu site alımı. Gerçekten burada piyasa sağlammış :)

Hocam sunu belirteyim; siteniz sadece bugün 600 tekilk almış daha oncesinde 300 öncesinde 200 öncesinde 100 vs..

Sitenizin düzenli olarak hergün 1 dolar getirme imkanı oldugunu sanmıyorum. Diğer bir konu ise 1 dolar dan aylık 30 dolar ediyor. istediğiniz fiyat 500 ytl. Ben ödediğim mikatarı ancak 15 ay sitenin hızlı gelişmine bağlı olarak minimum 10 ayda cıkartırım. 500 ytl yi 10 da cıkartarak diğer 10 ayda 500 ytl kazanmak ticarette aradıgım nitelikler arasında değil. İlginize teşekkür ediyorum.

Edit: Mesaj www.oyna.in Yazıldı

denizerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) spam yapmak istemiyorum ama yazmadan duramayacam. aylık 125 dolar kazanclı siteyi 250 ytl ye aldıgımda oldu. İnsan geliri olan sitesini neden satar ? Nakit toplu para ihtiyacından dolayı.

E

Erhan

Misafir
spam yapmak istemiyorum ama yazmadan duramayacam. aylık 125 dolar kazanclı siteyi 250 ytl ye aldıgımda oldu. İnsan geliri olan sitesini neden satar ? Nakit toplu para ihtiyacından dolayı.

:) 125 Dolar Bir Gelirli Site Saten Hesaplasan 125 Dolar 170 Ytl Yapar :) 250 ytl almak gariptir veya satan sorunludur :) başa türlü nakit bulurum ama 125 dolar gelirli bir site 250 ytl yatılmaz sırf 50 veya 60 ytl fark için

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık 250$ adsense 4.5k sitemi 1300ytl e sattım cuma günü, sizin tabirinize göre kazık mı yedim :)

Hocam 4 ayda site parasını çıkartıyor ve genelde piyasa yaklaşık 10/12 aylık kazançtır.Hiti de iyiymiş.Galiba sen fazla emek harcamadın ya da paraya ihtiyacın vardı.Eğer sırf teklif iyi diye sattıysan, daha yüksek para kazanabilirdin.

Şu da var.Ben 10 tane 4 karakter anlamlı türkçe .org domaini 250 civarına aldım, proje yapamadım derslerden dolayı, sonra da elimde patladı.Düşmelerine 10 gün kala uyanınca, 5 milyona bile satamadım tekini.) Satışı uzun zamana yayacaksın.Yani keyfine bak, internet bu.Serbest piyasa.)

Konuyu açan arkadaşım, daha düşük gelirli siteler için bir düşünceniz var mı? Yoksa alt limit budur , ayda bu kadar getirsin en az mı diyorsunuz?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aylık 250$ adsense 4.5k sitemi 1300ytl e sattım cuma günü, sizin tabirinize göre kazık mı yedim :)

şahsen ne durumda olursam olayım para sıkıntısı olsamda satmam ayda 250 kazanan site 3. ay 400 kazanmıcagını bilemessin.

bende her sıkıştıgınızda sitenizi böle satmayın eskisi gibi bir sireyi popiler hale getirmek veya kazanç saglamasını saglamak zor sandbox denen meret yüzünden yeni siteye acmaya korkuyorum

denizerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık getirisi çok düşük olsun istemiyorum. Alt limit olarak 100 ytl belirttim. Bu 100 değilde 75de olabilir yada 50 ama daha altındaki siteleri güncelleyerek emek vererek gelirini yükseltmek biraz zoruma gidiyor acıkcası.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5