İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2000 değil 1000 mesaj = VIP

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Süre ne kadar acaba?
2 ay sonra da devam edecek mi?
2 ay içinde 2000 e ulaşmayı düşünüyorumda :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
inş bu uygulamadan yaralancam diye mesaj kirliliği yapılmaz herkese bol paylaşımlar diliyorum güzle bir uygulama

fark kolaylıkla ayırt edilir diye düşünüyorum.
Paylaşımın arttırılması amacıyla getirilen bir uygulama ama pratikte çok işe yarayacağını düşünmüyorum keza ben dahil bir çok insanın absürt sitesi yok absürt ile işide yok haliyle uygulamada yapılmak istenen güdüleme etkisi herkesde faydalı olmayacak. Bu tarz kullanıcılarıda göz önünde bulundurarak başka bir eklenti uygulanabilir.

VistaXp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi bir uygulama olmuş benim 2000 olmama ne kaldiki :D:D

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
:)) sözüm meclisten dışarı düşünüyorum ki artık post kassın diye olur olmaz yazanlar da olacaktır.
2 ayda 300 mesaj kasmak sayılmaz. Bence normal bir kullanıcı 2 ayda 500 den fazla mesaj yazabilir.
Ve iyinette boşa yazılan mesajlar her zaman göze çarpar ve yazan kişiler ona göre değerlendirilir.
Paylaşımın artacağını düşünüyorum. Forum için faydalı bir uygulama olacaktır.
Bence bundan yararlanmak isteyen kişiler mantıklı konular açıp bilgi paylaşımının yapılmasını sağlayarak mesaj sayılarını kimsenin tepkisini çekmeden yükseltebilirler.

No panik :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
disconnect güzel yazmışsın, bir sorum var , ne yapcaz bu şekildeki VIP forumda, merak ettiğim bu, zaten VIP forum açılırkende konusu itibariyla , üyelerin çoğunluğunun tepkisini çekmişti,
VIP bölümün başka bir şekle sokulmasını öneriyorum...(düşünüyorum bu arada)

2 ayda 300 mesaj kasmak sayılmaz. Bence normal bir kullanıcı 2 ayda 500 den fazla mesaj yazabilir.
Ve iyinette boşa yazılan mesajlar her zaman göze çarpar ve yazan kişiler ona göre değerlendirilir.
Paylaşımın artacağını düşünüyorum. Forum için faydalı bir uygulama olacaktır.
Bence bundan yararlanmak isteyen kişiler mantıklı konular açıp bilgi paylaşımının yapılmasını sağlayarak mesaj sayılarını kimsenin tepkisini çekmeden yükseltebilirler.

No panik :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paylaşımın arttırılması amacıyla getirilen bir uygulama ama pratikte çok işe yarayacağını düşünmüyorum keza ben dahil bir çok insanın absürt sitesi yok absürt ile işide yok haliyle uygulamada yapılmak istenen güdüleme etkisi herkesde faydalı olmayacak. Bu tarz kullanıcılarıda göz önünde bulundurarak başka bir eklenti uygulanabilir.

Bende aynı konuya değindim. Açıkçası vip forumlar bana hiç ama hiç hitap etmiyor. Görüyoruz ki çoğu kişiye de etmiyor. Haliyle uyguluma istenilen etkiyi yapmayacaktır.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
disconnect güzel yazmışsın, bir sorum var , ne yapcaz bu şekildeki VIP forumda, merak ettiğim bu, zaten VIP forum açılırkende konusu itibariyla , üyelerin çoğunluğunun tepkisini çekmişti,

Vip bölümüne hiç girmedim. Orada ne gibi paylaşımlar yapılıyor bilmiyorum.
Vakti zamanında yapılan tartışmalar absürt kelimesinin geçmesi yüzündendi diye hatırlıyorum. Yanlışsa düzeltin.
Sizin öneriniz nedir. Yani farzı misal 2000 mesaja ulaştığımda orada ne gibi konuları görmeliyiz.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

Son dediğine ben de katılıyorum MyWedding,

Hatta VIP de bir başlık açmıştım, sanırım açalı 2 hafta oluyor. Hiçbir yetkili uğrayıp görüşünü özel mesaj olarak veya konu altına yazarak belirtmedi.

VIP, açılırken absürt paylaşım için açıldı ama ben "ayrı bir bölüm" için yetecek sayıda absürt paylaşım/konu-mesaj göremedim (+18 tarzı demiyorum, açılırken maksadı neyse o manada).

Artık, forum yöneticileri daha iyi bilir desek... Vardır bir bildikleri... Diyecek başka birşey yok =)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
umarım dediğiniz gibi paylaşım ve yardımlaşma konusunda etkisini gösterir bu uygulama

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Eğer yöneticiler veya yöneticilerin seçtiği bir kısım grup VIP bölümde script, kendi geliştirdikleri databaseleri vs.. yayınlarlarsa ilgi büyür diye düşünüyorum.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
göremiyoruz ama? güncellenmedi sanırım halen 1000 mesaj olayı 2000'de halen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5