İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2000 GB Trafik Sunucular - 60 USD'dan baslayan fiyatlar

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler lütfen tartışmak için açılan konularda bu çabayı gösterin adam yorum yapın dememiş şunu satıyorum demiş.
hallaç pamuğu gibi atınca satıcının açtığı konuyu pek hoş olmuyor.

"burası forum"
çok güzel her satış yapanın mesajına ille yorum yapıp konunun dağıtılması mı gerekiyor anlamış değilim.

t.c. de bazı serverların pahalı olduğu gibi bir konu açabilirsiniz orada tartışın konuyu.

siz bir pazarda bir sürü satıcı olduğunu düşünün adamın birisine gidip "karpuz çok pahalı" deyince "alma abi" derler adama. "e kardeşim güzel de değil karpuzların" dediğinizde "tamam kardeşim alma dedik ya" işte derler. "ama çok pahalı ben bunu tartışmak istiyorum" dediğinizde cıngal kopar.

lütfen burası pazar değil forum ve burada istediğimiz gibi tartışmalıyız demeyin. satış yapmak amacıyla al/sat bölümünde açılan bir konunun altına adamın yaptığı satışı sabote edecek mesajlar atmayın!!
gerek yok pahalı olduğunu yazmaya almazsınız olur biter..

saygılar..

saygılar..

H

Hetfield

Misafir
KIZILKURT' Alıntı:
alma diyebilirdi. ama bilgisiz diyince işler değişiyor ReferXchange

yıllıksa 60$ güzel aylıksa çok pahalı

Bana yıllık 60$ dan ucuza dedicated göstersene madem ki pahalı?
İşte bu senin bilgisizliğini gösterir ki sunucu fiyatlarından haberdar değilsin.
Ama sen hala haklı çıkma çabasındasın.
Ne diyeyim herşey ortada...

Iyi çalşımalar...

C

cappytoi

Misafir
bu özelliklerde dedicated için çok ucuz fiyatlar. 2000 Gb bandwidth ve cpanelde var bayaa ucuz yani :)

M

mavidusler

Misafir
kahvelak' Alıntı:
Angelo sen nesin ki boyle kendini cok bilmis gosteriyorsun? 2 tane makine barindirmayla kral mi ilan ettin sen simdi kendini burda kimin ne oldugunu bilip bilmeden cok basit konularda caka yapiyorsun neyse

Angelo'yu 1 yıldan uzun süredir tanırım.
Makina sayısı şu an kaçtır bilmiyorum ama en son bildiğim kadarıyla benim yaşım kadar makinası vardı. (15-16 yaşındaki bebelerden değilim)

Çok bilmiş gösterme konusuna gelince: Biliyorsa bildiğini söylüyor zaten, bilmediği konularda ahkam kesmiyor.

Ha ben bunları yazarak sanki avukatlığını yapmış gibi oluyorum ve emin olun ki buna ihtiyacı falan da yok. Sadece artık bu forumda herkese çamur atan bu zihniyetten fena halde gına geldi derdim bu. Bunu da sevdiğim, takdir ettiğim insanlara yaptıklarında da dayanamıyorum.
iyi eglenceler size kizilkurt arkandayim adamim
Sanırım asıl eğlenceye senin ihtiyacın var. Gidip kumda oynayabilirsin. Veya bilyelerini sayabilirsin.
İstediğin adamın arkasında ol ama boyundan büyük işlere kalkışma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi