İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2000 tekil ingilizce sitem...

F

fatihgoz

Misafir
Arkadaşlar benim ingilizce bir sitem var ve tamamen yasal günlük tekil hiti 2000 ve %50 si usa size sorum hangi reklamı koysam para kazanırım adsense demeyin adsense e başvurdum 2 hafta oldu hala cevap yok.

R

RTSngz

Misafir
Arkadaşım sanırım Google reklamlarından başka çaren yok:(
10 gün sonra Mynet Adpartner açılacak onu denersin ama bilmiyorum kazanabilir misin..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihgoz' Alıntı:
Arkadaşlar benim ingilizce bir sitem var ve tamamen yasal günlük tekil hiti 2000 ve %50 si usa size sorum hangi reklamı koysam para kazanırım adsense demeyin adsense e başvurdum 2 hafta oldu hala cevap yok.
revenuepilot.com
bir dene istersen Sadece USA UK AU ve Ca trafigini kabul ediyor
verdigi ucret 1.2$ tik basi
reklam secenekleri cok guzel ben kullaniyordum su an kullanmiyorum 10bin tekilde 800-900tik aliyordum reklamlarina (ki 2000 tekil ile en az 150-200 tik alirsin face ads acmana izin veriyorlarki bu oran daha da artabilir )
odemelerindede sorun yok odeme aldim
tek kotu yani premium reklamlari bazen kapatiyorlar (%100 geri donusum istiyorlar %100 kendimiz emin olsak ortaklik reklamlari kullanmak daha fazla akzandirir)
chitika.com kullanibilirsin
odemesinde sorun yok uzun zamandir odeme aliyorum Net30 calisiyor
USA UK AU Ca ve avrupa trafiklerini kabul ediyor
normalde butun tiklamalari sayiyor ay sonu geldigi zaman bu ulkeler disindaki tiklamlari silip sadece yukaridaki ulkelerin tiklamasina oduyor
tik basi ortalamasi genelde 0.20-0.30cent arasi (bazilari laptop kelimesine 0.80 cent e sabitlendigini soyluyor kullanlardan ama bende en fazla 0.54 ortalama gordum

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihgoz : text link istersen, 2 sitem için verebilirim. lütfen ilgilenirsen fiyat teklifini bana burdan yada pm olarak gönder.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darXis in de dedigibi gibi txt link yada banner almak istersen bende verebilirim 2 site icin

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yabancı hit tahmin ettiğim kadar zor değilmiş. 1 haftada 650 tekil e ulaştım günden güne de artıyor gittikçe :) Google den şu anda günlük 4$ civarı geri dönüş oluyor.

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
Yabancı hit tahmin ettiğim kadar zor değilmiş. 1 haftada 650 tekil e ulaştım günden güne de artıyor gittikçe :) Google den şu anda günlük 4$ civarı geri dönüş oluyor.
bi kaç ipucu verir misin, kısa sürede bu denli hit çekebilmyi nasıl başardığın konusunda?

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:

Siten hangi konuda?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi