İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2000 TL Butce ile sayfa almak istiyorum

dogussonmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamamen organik olucak. ciddi alıcıyım. elıonde sayfa olanlar bana ulaşşsın

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bu kadar parayı sayfaya yatırmak pek mantıklı değil. Sayfanın yarın öbürgün kapanmayacağını yada beğenenlerin vazgeçmeyeceğini yada sayfanın elinizden alınmayacağının garantisini kimse veremez..

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eklenti havuzu oluşturmuş kişilerden 50 tl ye panel al daha mantıklı aynı şey çünkü smbayilik.com var benim kullandığım :)

sayfacı01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam sayfa satılıktır Komşunun çocugu camdan düştü bi sn.

227.700 kişi beğendi · 116.204 kişi hakkında konuşuyor günlük 2 ile 5 k arası organik kasıyor fiyat 2.250 tl ben aracıyım arkadaş ile konuşturabilirim düşünürseniz pm atın

seyircikedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamamen organik olucak. ciddi alıcıyım. elıonde sayfa olanlar bana ulaşşsın

Kardeşim, uzun süredir elinden sayfa gelip geçen bir web master olarak sana tavsiyem, az önce arkadaşların da belirttiği gibi sakın ola bu kadar parayı bir sayfaya yatırma. Facebook'un sayfa kapatmak gibi bir adeti var. Bizim bir dolu reklam parası dökerek 55K'ya çıkardığımız sayfa, Facebook tarafından durup durduk yerde kapatıldı. Mantıklı bir açıklama da getirilmedi. İtirazlarımız boşa gitti. O kadar parayı bir sayfaya dökeceğine tanesi 200 liradan birkaç sayfa al, lütfen organik olmasına da dikkat et, aksi takdirde üye sayısı fazla görünse dahi kimse bağlantılara tıklamaz, paran boşa gider... Hayırlı alış satışlar dilerim...

NOT: Seni kandırmalarına izin verme, bütçeni duyup sayfalarını yüksek fiyata satmaya çalışanlar çıkabilir...

kudred

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
113k Wesley Sneijder + 52k Burak Yılmaz + 44k Emmanuel Eboue Satıyorum fiyat 1300tl'dir.İlgileniyorsanız pm atabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5