İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2008 Page Rank Güncellemesi

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında bununla ilgili çok fazla konu açılmışken yeni bir konu açmak belki doğru değil ama bu kez resmi ağızlardan açıklanmış bir güncelleme haberi var.

Matt Cuts blogunda toolbar pagerankların kısa bir süre içinde güncelleneceğini yazmış.

http://www.mattcutts.com/blog/google-pagerank-update/

Matt Cuts bildiğiniz gibi Google çalışanı.
"Bi kaç gün içinde" demesine aldırmayın, çünkü eğer bu güncelleme eli kulağında olmasaydı nette tartışmaların dönmemesi için bloguna yazmazdı. Benim tahminim 2-3 gün içinde (en geç 1 hafta) pageranklar güncellenecek.

Herkes için hayırlı olsun şimdiden.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Umarım hak eden siteler hak ettiği değere ulaşır.

Bu arada artık pr güncellemeyeleriyle pek ilgilenmiyorum. Yani aman sitem kaç olucak, ben bunu beklemiyordum gibi. Kaç gelirse arttık; pek umursamıyorum yani. PR değeri kaç oldu veya kaç olacak diye araştırmalar da yapmıyorum.

Benim için önemli olan konu artık siteye gelen ziyaretçinin istediğini elde edebilmesi. Eğer ziyaretçi geldiği zaman istediğini elde edebiliyorsa bu benim için yeterlidir. Tabi bunun içinde ziyaretçiyi çekmek gerekli. Onun içinde temel felsefem de özgün içerik, siteninin gezinebilirliğinin içeriğine göre düzenlenmesi ve ziyaretçinin de içeriğe katkıda bulunabileceği bir yapı oluşturmak.

Birden yükselmekten ise zamanla, yavaş yavaş yükselmeyi ve aklıda kalıcı olarak gerçekleşmesini tercih ediyorum.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pagerank güncellemesi ile dalgalanmaların düzelmesini bekliyorum.
Yoksa sonum hiç iyi değil :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Pagerank güncellemesi ile dalgalanmaların düzelmesini bekliyorum.
Yoksa sonum hiç iyi değil :)
Google hep böyle yapıyor, kaliteli sitelerimi bu tür dalgalanmalarda harcıyor sonra bende kızıp vuruyorum kendimi spama zararımı ordan çıkartıyorum napim

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onur senin site güm haci, boşa ümit etme, verim 100 lira çekil aradan.

Güncellenme en çok bana lazım hadi baaam google :p

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Yaw bi blog dağıtım sitem var, ana sayfa pr2 alt subdomain blogların çoğu pr3 ne iştir anlamadım

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar bunları neye dayanarak söylüyorsunuz başladı başladı diye hiç bir gelişme yok eğer varsa bildiğiniz site söyleyin inanalım. bu tür kanıtsız, dayaknaksız sallama konular açmayın lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi