İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2009 Ocak Adsense Ödemeleri

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka Garanti
Henüz google adsense panelinde bir değişim yok (ödeme işlemde falan yazmıyor henüz)

Önemli Not:
Lütfen bu konuya ödeme bekleyen arkadaşların hangi gün ödeme alabileceği yönünde fikir verebilecek bilgiler giriniz. (Yorum girmeyiniz)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Banka Garanti
Henüz google adsense panelinde bir değişim yok (ödeme işlemde falan yazmıyor henüz)

Önemli Not:
Lütfen bu konuya ödeme bekleyen arkadaşların hangi gün ödeme alabileceği yönünde fikir verebilecek bilgiler giriniz. (Yorum girmeyiniz)

pardon ama kimse ne zaman para alacagınında net bilgisi yok "fikir verebilecek bilgiler giriniz." demişsin ama fikirde zaten bir yorum anlamını taşımıyormu ?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka Garanti

Önemli Not:

Permission arkadaşın dediği gibi kesin birşey yok ama ödemeler genelde ayın 1ine yetişmez ben şöyle tahmin ediyorum ve yanılmam pek geçen ay ondan önceki ay dediğim gibi :)

bu ay ayın 30unda yapılacak işban kullanan 31 e aksar endişe etmenize gerek yok ödeme alan henüz yok yani
http://forum.iyinet.com/google-adsense/111929-google-adsense-ocak-2009-odemesi.html

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission herkese aynı anda gelmeyebiliyor.
Banka yada şehir farklılığından mıdır nedir bilmiyorum.
Eğer panelinde işlemde yazan yada ödeme alan olursa diğerlerine bildirmesi maksadıyla yorum değil bilgi anlamında yazdım.

Ben kendim panele yada bankaya girmektense buraya girip ödeme gelmiş mi diye bakıyorum mesela. Bu ay girdiğim konuda maşaForum sakinleri ödeme dışında bir sürü mesaj yollamışlar ve acaba içinde ödemeye dair bir şey var mı diye ....

umarım anlatabildim.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Döviz kurunun yüksek olması güzel, ödemeler haftaya kalmaz bu hafta yapılır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5