İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2009 Ösym Yerleştirme Sonuçları Açıklandı.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla bizim tanıdıklardan daha kazanamayan duymadım sanırım her kesi almışlar. Biri Gemi müh. itü biri katü gemi müh. biri sağlık yönetimi biride sınıf öğret. kazanmış :) ben niye programcılık okuduysam diyorum şimdi insanın morali bozuluyor. istanbuldayken kazanan birini duymak çok zor olurdu Antalya da her kes kazanıyor anlamadım gitti.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Aydın üniversitesi radyo ve televizyon programcılığına yerleştirilmişim bende. Ama gitmeyi düşünmüyorum :D

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Aslında tam karar veremedim. Aman ankara olmasın bi an önce kurtuluyum şurdan az uzaklaşıyım :D Güzel biyerden burs bulursam giderim herhalde.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence kesin git derim,seneye zaten değişti sistem,radyo ve tv de iş imkanı boldur diye biliyorum arkadaşlarımdan ;)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Evet biraz araştırdım iş imkanı gerçekten hem bol hemde güzel :) İnşallah hayırlısı olur benim içinde tüm girip kazanan veya kazanmayanlar içinde :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Evet biraz araştırdım iş imkanı gerçekten hem bol hemde güzel :) İnşallah hayırlısı olur benim içinde tüm girip kazanan veya kazanmayanlar içinde :)

Kız arkadaşım o üniversiteden mezun.
1 yıllık harç parası 8.000 TL.
Yani toplamda (2 yıllık) 16-17.000 TL'ye denk geliyor.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Evet baktım. Yıllık fiyatı 8.100 Lira.

Fiyat olarak baya bi yüksek ama dediğim gibi iş olanağı gerçekten bol bi bölüm. Çevremiz baya bi geniştir. Mezun olduğum sürece TRT'de olsun diğer özel kanallarda olsun işe girmem yüksek. Bakalım herşeyin hayırlısı.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Evet baktım. Yıllık fiyatı 8.100 Lira.

Fiyat olarak baya bi yüksek ama dediğim gibi iş olanağı gerçekten bol bi bölüm. Çevremiz baya bi geniştir. Mezun olduğum sürece TRT'de olsun diğer özel kanallarda olsun işe girmem yüksek. Bakalım herşeyin hayırlısı.

Zaten okulun anlaşmalı olduğu firmalar var. Benim kız arkadaşım 1 ay geçmeden iş buldu. Bu arada harç parası normalde 6.000 TL falan, ancak devletin son harç zamından sonra 8000 TL civarında oldu. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi