İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200$ Paypal Bozduracağım

K

KötüAdam

Misafir
200$ paypal bozduracağım arkadaşlar. itrader'ı sağlam olan arkadaşları tercih ediyorum.

Garanti bankası öncelikli. iş bankası da olabilir..

komisyon oranlarınızı ve msn adresinizi pm atarsanız sevinirim

K

KötüAdam

Misafir
iyinet, biz "Tulas", "sekizbit" gibi paypal işi yapan arkadaşlarla sürekli çalışıyoruz. Bu birincisi.

İkincisi, bana bir gsm veya sabit telefon numaranızı pm atarsanız arayıp son gelişmelerden haberdar edeyim. O iş, belediye ile kısmen çözüldü. Ne tür bir davranış içerisinde olduğunuzu ve bana karşı söylediğiniz lafların nereye gittiğini bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim. Yakışık almayan laflar bunlar. P.M ile GSM veya sabit telefon numaranızı bekliyorum. Ben P.M'i okuduktan sonra da forumdan üyeliğimin silinmesini rica edeceğim. diğer durumu da sırf kendi gururum açısından size göstereceğim. söyleyecek çokta şey yok.

kolay gelsin

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Küstüm oynamıyoruma gerek yok, üyeliğiniz silinmese de zaten çok fazla bir fark olmaz, girmezsiniz istemiyorsanız olur biter. sekizbit kim, siz kimsiniz? İkiniz de dün girmişsiniz foruma itrader'ı yüksek arkadaş arıyorsunuz. E güzel tabi.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sekizbit sana paypalmı sattı paypalmı aldı itraderde vermiş.
forum yöneticisi belge istiyosa vereceksin yada özür dileceksin. duygu sömürüsüne hiç gerek yok.
ve sadece iyinet e degil herkeze acıklama yapmalısın belge sunarak. cünkü burda yardımı sadece iyinetten degil tüm forumdan istedin.

Hycanus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten anlamıyorum. Birine yardım isteniyor Bu kişi kim denince de bana güvenmiyor musunuz? Neden güvenmemiz gerekli ki? Madem insanlar yardım etmek için belge istiyor göstereceksin isteyen kişinin illa forumda yaptırım gücü olmasına da gerek yok. İnsanların duygularıyla oynamaya da gerek yok. Ben Karaman da Gıda İhracatı yapıyorum. buradan bir yardım kuruluşuyla sürekli diyalog halindeyim ve fabrikalardan bu kuruluşa gıda maddeleri verilmesini sağlıyorum. Bu kişinin adres ve telefon bilgilerini verdiğin takdir de Kuruluş ön araştırmadan sonra kendilerine yardım yapmaya gönüllü oldu. ÖM ile bildirebilir misin? Ben de daha sonra bu yardımın tüm belgelerini fotograflarla burada yayınlayacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi