İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200TL Bütçeli Mybb ve Wordpress Tema İşi

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
mybb ve wordpress temaları tıpa tıp aynı olacak.birinden birine bir tema yapıcaksınız.sonra diğerine giydireceksiniz.

wordpress'i portal olarak kullanacağım bu yüzden magazin teması yapılması gerekiyor.anasayfada çıkacak olan thumbnail wordpresste açılan konuların içinden resmi otomatik algılayacak.portal - magazin teması istiyorum yani.

aynı şekilde mybb içinde istediğim özelliklerde tema yapabilecek birisi lazım.

tema yapılacak site www.koreanturk.com cıvıl cıvıl her yerinde asya temalı ikonlar olacak özgün şaşalı çılgın bir logos yapılacak.tema tüm tarayıcılarda aynı görüntüyü vermeli.temanın bir çok yerine radyo barıdır vesairedir güzel ve faydalı bazı alanlar olması gerekecek.

yani detaylı iş bir çok isteğim olacak temalar buram buram kore kokacak her yerinde kore motifleri olacak.büyük bir platformuz bu işide artık kendimizi aşmak için yaptırıyoruz.

ödemeyi siz sanalpazar.com üzerinden ilan açacaksınız bende kredi kartım ile ödeyeceğim.

işinde iyi güler yüzlü,tasarımdan zevk alan değişik türde tasarımlar yapmaktan hoşlanan eli hamarat kendine güvenenlerle rahat çalışırız.

somurtkan, tasarım işinden bıkmış, kendini kasarak yapacak adamlar,isteklerime trip atıcak adamlar yazmasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5