İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2010 Aralık ayı en iyi paylaşım ödülü

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Benim konumda bu olsun :) makaleyi yetiştirebilirsem onuda ekleriz.

http://forum.iyinet.com/sistem-botlari/144489-iyinet-sarki-sozu-botu-v1-0-wordpress.html

Şimdi neden ayın konusu olacak.

Maddi değeri var. 5 TL den satılsaydı 50 kişi alırdı 250TL

Diğer forumlarda ve bloklarda yayıldıkça sitenin reklamı yapılacak.

Eklentiyi indirmek için siteye üye olup 50 mesaj atacaklar.

Wpnin Eklentiler sayfasından foruma link var.

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21

Farketmez.. Yarışmada öyle kural yok :) Eğer bu şekilde kurallar dışarıdan yöneticiler tarafından ekleniyorsa kasım ayındaki yapılan hileliklere neden dur denilmedi ? Neden bu dışarıdan koyduğunuz kural orada da lanse edilmedi ? İyinet kullanıcılarına hiçbir şekilde teşfik unsuru meteryal gönderilmemeliydi...

En iyi konu dediniz, tarih eklemediniz. Yarışma koşulları sonradan değiştirilebilir şeklinde kuralda ve karşılıklı mütabakat parafıda olmadığına göre bu konum bu yarışmaya dahil olmuştur demektir.

Bu konuyla katılıyorum.

Yarışma kurallarınız:

Paylaşım Şartları:
1) Konu size ait olmalıdır. Alıntı veya başkasının konusunu paylaşmak yasaktır.
2) Konunuzu detaylı bir şekilde anlatmanız gerekmektedir.
3) İllegal paylaşımlar yasaktır.

Ayın Konusu forum üyeleri tarafından belirlenecektir. (Anket sistemi)

Başvuru için konu linkinizi bu konu altında paylaşmanız yeterli olacaktır.

İyinet Yönetim Grubu

Bu mesajımdan sonra yarışmayı başlatan tarafın eğer kurallara ek bir kural eklemesi halinde KASIM AYININ YARIŞMASININ iptal edilmesi gerekmektedir. Gerekçe olarak dışarıdan kural eklenmesidir.

Yarışmayı ihlal edilen kural : "İyinet kullanıcılarının iletişim bilgilerine yarışma ile ilgili teşvik unsuru spam mesajlar atmak, Tarafları tarafsız bir şekilde oy kullanmalarını engellemek, Adil yarışma düzenini bozmak."

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Farketmez.. Yarışmada öyle kural yok :) Eğer bu şekilde kurallar dışarıdan yöneticiler tarafından ekleniyorsa kasım ayındaki yapılan hileliklere neden dur denilmedi ? Neden bu dışarıdan koyduğunuz kural orada da lanse edilmedi ? İyinet kullanıcılarına hiçbir şekilde teşfik unsuru meteryal gönderilmemeliydi...

En iyi konu dediniz, tarih eklemediniz. Yarışma koşulları sonradan değiştirilebilir şeklinde kuralda ve karşılıklı mütabakat parafıda olmadığına göre bu konum bu yarışmaya dahil olmuştur demektir.

Bu konuyla katılıyorum.

Yarışma kurallarınız:

Bu mesajımdan sonra yarışmayı başlatan tarafın eğer kurallara ek bir kural eklemesi halinde KASIM AYININ YARIŞMASININ iptal edilmesi gerekmektedir. Gerekçe olarak dışarıdan kural eklenmesidir.

Yarışmayı ihlal edilen kural : "İyinet kullanıcılarının iletişim bilgilerine yarışma ile ilgili teşvik unsuru spam mesajlar atmak, Tarafları tarafsız bir şekilde oy kullanmalarını engellemek, Adil yarışma düzenini bozmak."

onu ben geçen ay sormuştum katılamazsın dediler sanırım kural olarak yazmayı unutmuşlar.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Son 6 aydan eski olmadığı sürece yarışmaya katılması bence sorun değil.
Yanlış mıyım ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Son 6 aydan eski olmadığı sürece yarışmaya katılması bence sorun değil.
Yanlış mıyım ?
yanlışsın

arkadaşın okuma sorunu var sanırım.

15 Aralık 2010 ve 15 Ocak 2011 Tarihleri arasında yapılan paylaşımlar arasında yapılacak en iyi paylaşıma Logitech MK710 Klavye Mouse Set verilecektir.Ayrıca yarışmayı kazanan üyemiz ömürboyu ücretsiz Prestige üyelik sahibi olacaktır.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86

Bu konuyla katılıyorum.

Yarışma kurallarınız:

konuyu okumadın sanırım :)
o paylaşım kuralları
yarışma kuralları değil tarih yazıyor orada

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Evet yanlış olduğumu ben de farkettim.
Öyleyse bu konuyu yarışmaya alamayız.

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hala devam ediyor sanırım birde hangi bölümlerden yarışmaya girebiliriz.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
geçen gün harddiskim yandı. Ben katılamıyorum, o güzel yazı taslağım uçtu :(((

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5