İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2010 Güney Afrika Dünya Kupası Favorileriniz

X

Xman

Misafir
Evet Arkadaşlar Ligler sona erdi, şampiyonlar ligide yarın sahibini buluyor. Haziran ayında tüm heyecanı ile dünya kupası coşkusunu yaşayacağız. Dünya kupası yaklaşırken bu başlık altında kupayla ilgili her türlü düşüncemizi paylaşalım istedim. Favorileriniz hangi takımlar, maçları nerede izleyeceksiniz, sürpriz yapacak takımlar vs. vs...

Konu Kupa bitene kadar sabit konu olarak kalacaktır.

T

trgy

Misafir
Arjantin favorimdi fakat kadrosunda cambiasso ve javier zanetti olmayınca daha doğrusu alınmayınca hiçbirşey yapamaz kanısı koydum kendimce. Maradona bu kupa sonu yolcu olur.

Aynısı Brezilya için de geçerli, Pato, Ronaldinho gibi oyuncular yok, gitmiş Beşiktaş'tan kovulan Kleberson'u almış. Dunga da bu kupa sonrası yol gözükür.

Favorim ise İspanya, iniesta oynarsa favorim olmaya da devam eder. iniesta gibi bir yıldız oynayamazsa orta sahayı toplamakta zorlanmazlar belki ama ileriye atılacak ara paslarda oldukça zorluk yaşarlar bu da onları sıkıntıya sokar.

En favori takımımı soracak olursanız Almanya. Kupa takımı olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. En azından yarı final görürler. :)

X

Xman

Misafir
Benim en büyük favorim Cristiano Ronaldo, bu dünya kupası onun zirveye çıktığı podyum olacak bence, Messi ronalda kadar adından söz ettiremiyecek kanaatindeyim.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
messi tek başına arjantine yeter zaten

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Spor haberlerindeki konuşmalara göre ingiltere söyleniyor.

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Favorim İngiltere.

Ama Güney Afrika Cumhuriyeti ve Japonya'yı destekleyeceğim :)

Türkiye kupada olsaydı gidecektim Güney Afrika'ya :)

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Neyleyim Türkiye'siz şampiyonayı. Bu nedenledir diğer takımları hiç merak edip incelemedim.

X

Xman

Misafir
az bir süre kaldı ama kimselerden tık yok, maçlar başlasın legalparacılar çıkar ortaya :)

X

Xman

Misafir
Ben nedense bu kupada Argentina demek istiyorum, Maradona'nın ellerinde 24 yıl sonra yeniden dünya kupasını görmek hiç fena olmaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5