İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2011 2. F&C Seo Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kenantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçtiğimiz haftalarda başarı ile tamamladığımız ilk seo yarışmasının ikincisini gerçekleştirme kararı aldık. İlk yarışmada yarışmanın bitimi ile ödül kazananların ödüllerinin dağıtılması ile sonuçlandı. Artık sanırım kimsenin güven sorunuda kalmamıştır. İkinci yarışma için otelden onay geldi ve artık startı verme zamanı.

31 Ağustosu 1 Eylüle bağlayan gece yarısı saat 23:59 da biter yarışma. 3 gün olası itirazlar için beklenir ve bayram tatilini bitişi ile ilk mesai günü olan 5 Eylülde kazananlar paralarını alırlar.

Katılmak isteyenler [email protected] mail adresine başvuruda bulunabilirler. Başvurularda isim soyisim, r10 nick ve banka hesap numaralarını bildirmeleri yeterlidir. Yarışmanın başlaması ilede yarışmaya katıldığınız site adreslerini isteyeceğiz.

Toplam Ödül: 2500 TL
Ödüller:
  • 1. 1000 TL
  • 2. 500 TL
  • 3. 400 TL
  • 4. 200 TL
  • 5. 100 TL
  • 6. 100 TL
  • 7. 50 TL
  • 8. 50 TL
  • 9. 50 TL
  • 10. 50 TL

İsteyen kişiler ödül olarak para almak yerine ödül miktarınca otelde tatil imkanından yararlanabilecekler

Verilecek doneler:
Yaklaşık 150 adet yüksek çözünülürlüklü tesise ait görsel kategorilendirilmiş halde verilecektir.
Ayrıca bu sezon için hazırlanmış görsel ilanlarda kullanabilmeniz için verilecektir. Kısaca içerik yönünden sıkıntınız olmayacak.
Yarışma Kuralları:
  1. Yarışmaya istediğiniz kadar siteniz ile katılım gösterebilirsiniz. Bir kişi birden fazla ödül de alabilir.
  2. Vereceğimiz kelime grubunda 47 günün sonunda ilk 10 yarışmacı yukarıda belirtilmiş olan ödülleri almaya hak kazanacaktır.
  3. Yarışmaya katılacak arkadaşlara yarışma resmi site adresi iletişim adresi olarak bildirdikleri e-posta adresine bildirilecektir.
  4. Yarışmaya katılacak arkadaşlara hedef kelime grubu iletişim adresi olarak bildirdikleri e-posta adresine bildirilecektir.
  5. Açılacak olan sitelerin tüm sayfalarında bizim vereceğimiz 3 adet link yer almak zorundadır
  6. Yarışmaya yeni domainle, subdomainle, klasörle ve alt sayfa ile katılabilirsiniz.
  7. Yarışmaya ücretsiz blog servislerinden(blogspot, blogcu vs..) ve komünite bloglardan(pilli gibi yerlerden yazı yayınlayarak) açılan siteler katılamaz.
  8. Blogspot olan siteler ancak normal domain kullanıyorsa katılım gösterebilir.
  9. Yarışmaya katılan kişiler sitelerindeki yazıyı izinsiz kaldıramaz. İzinsiz kaldıran kişilere -trade kullanma hakkımız saklıdır, ayrıca yazıları kaldıran kişiler bir sonraki yarışmaya katılım gösteremez.
  10. Yarışma başlangıç tarihi: 16 Temmuz 2011
  11. Yarışma bitiş tarihi: 31 Ağustos 2011 Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece Saat :00 00 dır
  12. Yarışma ödülleri yarışma bitiş tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde verilecektir.
  13. Yazı içerisindeki linkler dofollow olmak zorundadır. Otomatik nofollow yapan arkadaşlar lütfen bu duruma dikkat etsin.
Yarışmaya katılan tüm arkadaşlar yarışma şartlarını kabul etmiş sayılır.
Kontrol linki ve hedef kelime grubu yarışma başlangıç saatinde buradan duyurulacaktır.
hekLİNK YASAKTIR...

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
r10 üyeliği değil de, iyinet üyeliği olanlar bu yarışmaya katılamaz mı?

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
severim seo yarışmalarını güzel bir yarışma olması dileğiyle katılan arkadaşlara başarılar

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
meraktan başvurdum yarışmaya.

bakalım kaçıncı olacağız :D

ekleme: neyse vazgeçtim

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu seo yarışmasında nasıl 1.olunur? veya nasıl kazanmaya çalışıcaz katılmak isterim bende.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
şu an 2. yim ama hosting beni askıya aldı çok büyük darbe yedim... yeni bir hostinge taşınana kadar gerilemeyiz umarım...

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
İstek üzerine bende katılmaya karar verdim :) Yarışmacı arkadaşlara başarılar.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
kazandığınız parayı değerlendirmek isterseniz. Benim taksitlerimi ödeyebilrisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5