İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 2016 Yepyeni Kapmpanya

NarKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Kaliteli sitemizden ve her gün güncellenen sitemizden tanıtım yazısında yeni bir kampanya başlattık. Sitemiz uzun vadeli site ömrümüzün yettiği kadar yayında olacaktır. Şuan domain bitiş tarihi 2019 her sene 2'şer veya daha fazla sene uzatılıyor. Site durdukça yazı duracaktır. Olağan üstü bir durum olmadığı sürece...!

Bu kampanyanın en önemli özelliği: ücretsiz olarak sürekli ziyaret edilen, bilinen bazı sitelerden kendi profilim ile sizin verdiğiniz ayrı ayrı yazıları veya aynı tanıtım yazısını büyük sitelerde yayınlamak. Yazıların özgün ve ayrı olması daha iyi olacaktır. Bu sitelerde onaylanma süresi vardır. Bu yüzden bazı yazılar onaylanmaya bilir. Bundan dolayı yazınızı tanıtım şeklinde değil bir şeyi anlatır gibi faydalı şekilde hazırlamanız onay sürecine katkı sağlayacaktır. Dediğimiz gibi bu bizden ekstra olarak yaptığımız hizmet ücretsizdir.

Tanıtım yazısı fiyatımız: 20 TL

Not: *****, hek, ***** vb. gibi sitelerin yazılarını eklemiyorum.. Film siteleri olabilir.

Max: 3 link içermeli. telif hakkı içermeyen kendinize ait videoları ekleyebilirsiniz. Özgün resimleriniz eklenir.

Site adresimizi ve ekstra siteleri Pm veya e -posta ile isteyiniz.

Ayrıca: twitter - Google + ve Facebook sayfamızda yazılarınız otomatik olarak eklenecektir.

Pagerank: 4
İndex: 20K
Site özgündür ve her gün güncellenir.
alexa kontrol: http://www.alexa.com/siteinfo/ibrahimfirat.net
Sita yaşı: 3 yıl 7 ay

İçerik: genel portal birçok kategori içinde mevcut: (moda, güzellik, sağlık, eğitim ve daha fazlası.. )
Hit: en az 1K bu zamana kadar en yüksek hitimiz 20K

Ödeme yolları: Paypal, Vakıfbank, eft, havale, cep bank, mobil ödeme..

İletişim adreslerim: e- posta: [email protected]

skype: [email protected] - arama yapınca bir kaç tane çıkıyor. Hepsini ekleyebilirsiniz aktif olarak birisi benim skype adresimdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5