İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2017 İnternetden Para Kazanma Tekniği

monstercp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Günümüz en çok kullanılan ve merak edilen konulardan biri de internet üzerinden para kazanmaktır.
İnternet üzerinden rahat ve kolay yolla para kazanmak şimdi çokda zor değil!
Şimdi ben her gün programla yalnız çıkan reklamlara X tıklayarak para kazanıyorum.
Güne 10$-20$ arası gelirim var.
şimdi para nasıl kazanıcaz? para kazanmak bu kadarmı kolay? gibi sorular söyliceksiniz cevabı evetdir ve KESİN ÇÖZÜMDÜR.
şimdi güvenilir sistemmi sorarsanız evet güvenilir
Bu sistem sayesinde güne 100$-dan daha fazlasını kazana bilirsiniz.
Size verdiğim linkden kayıt ola bilirsiniz verdiğim linke tıklayın videonun altında Your Email yazısı var oraya E-Posta adresinizi yazarak kayıt olun
LINK: http://bit.ly/2jMouel
bir teşekkür yeter bize
Her hangi sorunuz olursa sora bilirsiniz arkadaşlar.
internetten online para kazanma

berkal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazançlar için ödeme kanıtınız var mı yoksa referans toplama mantığında mısınız?

monstercp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabii ki ödeme yapılıyor kardeşim. Ödeme yöntemi paypal ve webmoney vasıtasıyla yapılıyor.
Webmoney minimum para çekme 0.50$.
Paypal ile 10$.
Güvensiz olsa zaten burada olmam :)

monstercp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tekrar tekrar söylüyorum bu sistem kaçmaz.
İyi paralar kazana bilirsiniz. Verdiyim Linkten kayıt olmanız yeterli.
LİNİ: http://bit.ly/2jMouel

serdar41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba sanırım yabancı bir site, eğer nasıl kayıt olduğunuzu, neler yapınca para kazandırdığını, güvenli midir? ödeme yapar mı gibisinden bir yazıyla yazsaydınız bence daha iyi olurdu. Mesela bu şekilde anlatılan güvenilir ve ödeme yapan satış ortaklığı siteleri gibi bi açıklama bence daha mantıklı olur gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5