2019'da Ülkem İçin Bir Fikrim Var - iletisim.gov.tr

ADM_iyi

0
Onaylı Üye
Katılım
26 Şubat 2003
Mesajlar
122
Reaction score
39
Türkiye sonunda beyin göçünün önüne geçebilmek için bir adım attı. Ülkenin resmi kanalı iletisim.gov.tr açıldı. Tüm kanallarda da kamu spotu olarak bu uygulama tanıtılmaya başlandı. Sizin de ülkemiz adına bir görüşünüz varsa, bu sayfaya girerek yenilik fikriniz, projenizi ülkenin en tepesine bildirebilirsiniz. Direkt olarak Cumhurbaşkanlığı'na bağlı olan sistemdeki fikirler tek tek incelenerek, hayata geçme ihtimali varsa sizinle bağlantıya geçilecek ve projenize destek verilecek.

İletisim Gov Tr adresine girdiğinizde şu ifadelerle karşılanıyorsunuz.

iletisim-gov-tr-bir-projem-var-2019.jpg


2019’da Ülkem İçin Bir Fikrim Var” platformuna hoş geldiniz.

"Ülkemizin ilerleyişinin her birimizin aklı, duygusu, düşüncesi, öngörüsü ve vicdanı ile mümkün olacağı düşüncesindeyiz. Ülkemize, geleceğimize, dünyadaki yerimize ve duruşumuza katkı sağlayacağına inandığınız bir fikriniz varsa bizimle paylaşmanızı temenni ediyoruz. Belirtmek isteriz ki, “2019’da Ülkem İçin Bir Fikrim Var” platformu, yalnızca gerçekleştirilebilecek uygulamalara, politikalara ya da mevcut işleyişlerin geliştirilmesine ilişkin fikirleri kapsamaktadır. Şikâyet ya da bilgi talebi niteliğindeki başvurular mevcut sistemler üzerinden devam etmektedir. Uygulama, projelerin sunulup kaynak desteği sağlanmasına dönük süreçlerden de ayrılmaktadır. Buradaki amaç, ülkemizin her bir ferdinin herhangi bir alanda öneri ve fikirlerini devletimizin birimlerine doğrudan aktarabileceği bir kanal oluşturmaktır.

Fikirlerinizi kısıtlayabileceğinden kapsama ilişkin detaylar burada verilmemektedir. 2000 karakterlik bir ifade alanını özgürce kullanmanız için size bırakıyoruz. Kurumlar ile gerçekleştirilecek ön değerlendirmeden sonra fikrinize ilişkin daha detaylı bilgi, ilgili kurumlar tarafından sizden istenebilecektir. Bu nedenle iletişim bilgilerinize ihtiyacımız olduğunu vurgulamak isteriz.

2019 yılı boyunca sürecek olacak projemiz ile hayat tecrübeleriniz ve bilgi birikimlerinizi fikre dönüştürüp bizimle paylaşmanız, Türkiye için büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle, ülkemizin geleceğine yapacağınız ilham verici katkılar için şimdiden çok teşekkür ederiz."


Siz de projenizden devletimizi haberdar etmek isterseniz hemen tıklayın
https://www.iletisim.gov.tr/turkce/ulkem
 
Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst