İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20k+ tekil hikaye ye karşılık 10k+ yabancı hitli site istiyorum.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günlük 20 bin tekillik absürt hikaye sitem var.. daha pr bile almadan 20bin tekil şuan günlük.. pr4 olunca ve zamanla 40-50bine çıkmasını bekliyorum.. domainde kalitelidir. scriptide kendim yazdım asp ve mdb şeklindedir. tasarımı sade ve kalitelidir. site hızlı açılır sorun çıkmaz.. aramada mevcuttur. arama yapılan kelimeler kaydedilir ve son aramalarda gösterilir.

para karşılığı satmayı düşünüyorum ama hemen şimdi değil biliyorumki 40-50bin tekile çıkıcak pr4 olucak. bu yüzden eğerki illa parayla almak isteyen varsa 3500ytl ye satabilirim..

bunun yerine şuan bi teklif veriyorum size.. eğer elinizde googledan hit çekerek günlük 10k+ yabancı ziyaretçili siteniz varsa takas yapabilirim. 10k aşağısını kabul etmem.. extremeleri incelicem gelen ziyaretçilerde türk ziyaretçi yüzdelerinde en az 5. 6. sırada olacak.. öyle 1. sırada olupta %30 uda usa dan geliyor diye gelmeyin lütfen..

veya şöylede yapabiliriz.. en az 5k tekil yabancı hiti olan bir site + 1500ytl karşılığındada verebilirim.. siteye reklam almıyorum.. alsam penis reklamları eg-zotik ürünler reklamları vs.. aylık 1000 ytl kazanç yaparım.. tabi alan kişide bunu yapabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5