İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20k üzeri olmayan sitelere reklam verilecektir.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
olmayan sitelere 20k üstü hiti varsa reklam veriyorum. sınırsız sayıda reklam vereceğim.

ödemeler iş bankası veya paypalla yapılacak.

site adresi hit bilgisi ve linki gibi bilgileri özelden göndererek başvurabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
olmayan sitelere 20k üstü hiti varsa reklam veriyorum. sınırsız sayıda reklam vereceğim.

ödemeler iş bankası veya paypalla yapılacak.

site adresi hit bilgisi ve linki gibi bilgileri özelden göndererek başvurabilirsiniz.
o baş harfi Y olan sitenin reklamını mı verecen?
siz ne hakla bana dandik dandik mailler gönderip reklam yapıyorsunuz be.benden izin aldınız mı?biraz önce gene geldi sitenizin reklam maili.reklam almak için size başvurmayacağım ama bu gidişle savcılığa başvuracam kesin artık saçma sapan reklam maillerini,karı ateşliyse gitsin birisi söndürsün kardeşim banane.ki o reklamları senin gibiler yazıyor ya neyse

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5