20TL ye Bulut Sunucu VDS ler Gelişmiş VDS yönetim paneli ile hemen hazır

ttshosting

0
İyinet Üyesi
Katılım
9 Şubat 2016
Mesajlar
14
Reaction score
0
KVM Sanallaştırma İle Tüm Kaynaklar Size Ait
Ekonomik VDS Sunucularımızda en uygun fiyatla en hızlı sanal sunucu sahibi olun. Tüm yönetim işlemlerinizi VPS Panelinden yapabilirsiniz.


https://ttshosting.com.tr/vds-ekonomik.html

BPLaMQ.png


Sunucunuz Hemen Hazır

Sunucunuzun ödemesini Paypal - Kredi Kartı ile yaptığınız anda 2 dakika içerisinde otomatik olarak hazır olur. 3D veya havale ile yaptığınız ödemelerde ise sadece bize canlı destek bölümünden, mobil numaramıza watsup ile veya sabit numramızdan bildirmeniz yeterli. Otomasyon sistemi hizmetinizi otomatik olarak oluşturup bilgileri size mail ile gönderir. Ayrıca VPS Yönetim panelinden de hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

v5j6Rm.png


VPS yönetim paneli sayesinde sunucuza her zaman tam olarak hakim olursunuz. İhtiyacınız olan tüm işlemleri burada gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan bazıları: Yeniden işletim sistemi yükleme veya işletim sistemini değiştirme, Linux işletim sisteminden Windows Server veya Windows 10'a geçiş, Sunucunuzu kapatma, açma, yeninden başlatma, durdurma, zamanlama ile kapatma, Cpanel, Plesk, Webmin gibi bir çok kontrol panelin otomatik kurulması (lisans dahil değildir), Uzak masaüstü veya SSH bağlantısı, Sunucuzu Cd sürücüsünden başlatma, Hostname ve şifre değiştirme, Kaynak kullanımı ve istatistikleri inceleme, logları inceleme, ana ip adresi değiştirme, uzak bağlantı (vnc) şifresi değiştirme...

nMOQm5.png


Bulut sunucunuza işletim sistemini dilerseniz sipariş aşamasında dilerseniz siparişden sonra dilediğiniz zaman en popüler işletim sistemlerini yükleyebilirsiniz. Yükleyebileceğiniz sistemler: Centos, Fedora, Suse, Debian, Ubuntu, Windows 10, Windows Server 2008, Windows Server 2012. Listede olmayan işletim sistemleri için bize iso dosyası isteği bildirmeniz yeterli. Windows Server kurulumu için sipariş aşaması işletim sistemi seçmeyin. Sunucunuz hazır olduktan sonra VPS yönetim panelinizde işletim sistemi yükle butonuna tıklayıp Other linkine tıklayıp Windows Server yükleyebilirsiniz. Windows 10 için sipariş aşamasında ikinci seçenek olan ISO bölümünden Windows 10 iso dosyasını seçin. Sunucuza uzak masaüstü (tight vnc) ile bağlanıp Windows Server'i kullanabilir (vnc ile Windows RDP aktifleştirebilirsiniz) veya Windows 10 kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

LAbl1b.png


3LE6Yr.png
 

Bora

0
Yasakli Uye
Katılım
13 Aralık 2015
Mesajlar
504
Reaction score
0
Konum
Manisa
[MENTION=72283]ttshosting[/MENTION]; konuya ys ve vergi no bilgilerinizi ekleyiniz lütfen...
 

ttshosting

0
İyinet Üyesi
Katılım
9 Şubat 2016
Mesajlar
14
Reaction score
0
Merhaba,
Vergi numaramız imzamıda yazıyor. İşlemlerimizi faturalı yapıyoruz. Yasal mevzuat değiştikten sonra ys belgemizi yenilemedik. Şu an böyle bir zorunluluk kanunen bulunmuyor. Forumunuzda bu konuda bir engelleme varsa konuyu kapatabiliriz.
Teşekkürler
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst