İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2131 kişi online ? gene bir şeyler oluyor...

D

Dms

Misafir
Bizim Gönlümüz 1 Tokai ;) Sana bir kullanıcı adı dusunelim simdi :)
Msn de calismiyor. Nasil gorusecegiz yaw. web messenger kasıcam ben simdi biraz. Olmazsa 9'dan sonra bu forumda gorusuruz.
Iyinetadmin : Sende hep yanlıs anlıyorsun veya anlamıyorsun. Yada anlayamıyorsun.

C

constantine

Misafir
Piyasa coluk cocugun eline kalmış. Akıl diyor aç kendine bir site cehennem.com dan başla cyberwarriora ordan cigicigiye bu bütün lamer topluluklarını yok et. Wallaha böyle giderse çalışmalaırma başlayacağım. 1 sene sonra piyasada adam bırakmam şerefsizim. Bıktım lamerlerden.

T

TIP

Misafir
constantine' Alıntı:
Piyasa coluk cocugun eline kalmış. Akıl diyor aç kendine bir site cehennem.com dan başla cyberwarriora ordan cigicigiye bu bütün lamer topluluklarını yok et. Wallaha böyle giderse çalışmalaırma başlayacağım. 1 sene sonra piyasada adam bırakmam şerefsizim. Bıktım lamerlerden.
al sana büyük hekır helal sana sen açarsın hatta feyk mail bile atarsın yani yaparsın destekliyorum seni

A

aSKa

Misafir
Cocugun dinine kufreden musluman olsa.. Yapmayin gencler kimin ne oldugunu hepiniz biliyorsunuz. Peşrevlik durum yok ortada:) Kendinizi bilmiyorsaniz Allah askina Aynaya bakin bi.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TIP' Alıntı:
al sana büyük hekır helal sana sen açarsın hatta feyk mail bile atarsın yani yaparsın destekliyorum seni

özendirme milleti ban sebebi olabilir :p

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok komiksiniz ya:) şu ziyaretcilerden birazda biz isteriz:)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
haha foruma flood saldırısı yapmışlar prox ip ile farklı kullanıcı sokmuşlar.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Permission' Alıntı:
haha foruma flood saldırısı yapmışlar prox ip ile farklı kullanıcı sokmuşlar.
Bunun neresi komik, iyinet e yapilan saldirilardan haz mi aliyorsunuz?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugünlerde çoğaldı nedense bu saldırılar. türkün türkten başka düşmanı yoktur diyorum inanmıyor kimse.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
online ziyaretciler için demiştim :) birazda bizim sitemizde olsa o kadar ziyaretci yapayda olsa:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5