23 Günlük Bebek Çöken Binanın Enkazından Sağ Çıktı

merveoyunlar

0
İyinet Üyesi
Katılım
16 Mart 2014
Mesajlar
246
Reaction score
0
10978656_1005321766164239_4082724082700091924_n.jpg

23 Günlük Bebek Çöken Binanın Enkazından Sağ Çıktı Haberini İzle | Güncel Haberler

Haberin Videosunu Izle:
https://www.youtube.com/watch?v=lvOYIz2qwAQ


Enkazdan yaralı kurtarılan 23 günlük bebeğin yoğun bakımda tedavisi sürüyor Mersin'de çöken iki katlı evin enkazından yaralı kurtarılan 23 günlük bebeğin Mersin Üniversitesi (MEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavisi sürüyor.MEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Meltem Nass Düce, basın toplantısında, enkazdan kurtarılan 4 yaralının hastanelerine getirildiği söyledi.Suriyeli Krano Tamir'in (22) acil servisteki müdahale ve gözlemin ardından taburcu edildiğini bildiren Düce, 23 günlük bebeğin durumunun ciddiyetini koruduğunu, 2 yaralının ortopedi servisinde tedavilerinin sürdüğünü kaydetti. Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi sorumlusu Doç. Dr. Ali Ertuğ Aslanköylü de kaza sonrası acil servise getirilen bebeğin kafa tasında kırık tespit edildiğini, beyin kanaması geçirdiğini ve akciğerinin de zarar gördüğünü belirterek, "Tüm bunlar ve sol bacağındaki kırık nedeniyle hayati tehlikesi var. Yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ediyor. Kritik durumu atlatmış değil" dedi.Travmatoloji uzmanı Dr. Eğemen Ayhan da bebeğin uyluk kemiğinde kırık olduğunu, ameliyata gerek duyulmadan alçıyla tedavi etmeyi düşündüklerini vurguladı.Murat Yıldırım'ın da sol elinde ezilme tespit ettikleri aktaran Ayhan, şöyle konuştu: "Enfeksiyon ve parmağın beslenememe durumu var. Önümüzdeki günlerde durum netleşir. Semire Yıldırım'ın da sağ ön kolunda ezilme ve kesi mevcut. Mikro cerrahi yöntemlerle müdahale ettik. Sinir yaralanmasının iyileşme sürecini takip etmemiz gerekiyor. Ezilme yaralanması olduğu için enfeksiyon riski mevcut. Şu an için iyi gözüküyor." Mersin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yavuz Gözükara da Hatice Zinetler'in kopan bacağının, Mersin Devlet Hastanesi'nde dikildiğini söyledi.Gözükara, genel durumu iyi görünen Zinetler'in sağ ayak bileğinde de ezilme olduğunu kaydetti.Hatice Zinetler (35), Murat Yıldırım (36), Semine Yıldırım (43) ve Suriyeli Krano Tamir ile 23 günlük Uğur Yiğit Zinetler, enkazdan yaralı kurtarılmıştı.


Haberin Kaynağı : http://www.haberler.com/iki-katli-evin-cokmesi-yaralilarin-saglik-durumu-6940633-haberi/Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/guncelhaberlerkanali
Twitter Sayfamız : https://twitter.com/guncelhaberler4
Sitemiz : http://guncelhaberleriseyret.blogspot.com.tr/
Etiketler :

Video İzle,
haber,
haberi,
haberler,
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst