İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

240 sayfa flash oyunu açmak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar benim sorunum 240 sayfa açabilecek bir tarayıcı lazım.flash sayfası açabilen bir tarayıcı biliyormusunuz bilgisayarı kasmadan.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ciddi ciddimi yoksa kafamı buluyorsun? hem önden olsun hem cam kenarı olsun gibi bişey olmuş seninkisi :) Tarayıcıyı bulsan bile cache kaldırırmı? bence bu daha önemli

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
240 sayfa flash icin tavsiyede bulunucaktım ama baktım pek akıl işine benzemiyor derdin ne aynı anda 240 sayfa icin :D

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade78 sen burdaki mesajı bile okuamdan gelmiş bana programcıyıp diyip biseyler soruyorsun ortaya bisey attın biliyorum diye yaıp sonunda küfür etmen nekadar güzel ve hosuma gitti biliyormusun sen mi programcısın :) neyse vaktim yok olsa güzel seyler yazardım sana.. senin nasıl bir adam oldugunu gösteriridik beraber msnden yazmak kolay..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
neden bu kadar kapris yapıyorsun anlamak mümkün değil.bir şey paylaşmak istiyorsan söylersin.istemiyorsanda konuya bakıp gidersin.xecon diyorsun bu ne diyorum pc diyorsun.
işlemcimi diyorum? bilmece sen bul diyorsun.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kaprisi bana gelip programcıyım diye hava at sonra ben sana xeon makinalar bile kaldırmaz diye sorayıms ne bana ne diye sor sonrada küfür et :) yazık oluyor bu foruma

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
ya sen hakketen ruh hastasısın kendi yaptığın gıcıklıklara kendin inanıyorsun sana yazıklar olsun.xecon makinaymış ne makinası dikiş mi işlem ci bu işlemci.proğramcıyım sen benim ne olduğumu nerden biliyorsun ki ! sana sonradan başka bir şeyimmi dedim.sen bana hala xecon ne olduğunu söyliyemiyorsun:D

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xeon yaz googleye dogru dürüst oku senin ne oldugun belli .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5