İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

25 Bin tekil hitli kaliteli forum sitesi / alexa : 91.200 / pagerank 5

Kahramankentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: Yorumcuyuz.net
Pagerank: Kaynak5 Gpr: 6 Kaynak
Alexa : 91.297
Google index: 266.000 bin

Hitler

Tekil hit : 20k ile 25 k arası her gün 3 k artmaktadır. Daha önce host sıkıntım oldugu için hitleri 15 k dan yukarı çıkarmıyordum. Şimdilerde smf seo kurdum ve hitler fırladı. Ve bu artış çok çok artacaktır. Seolu sayfalar full indexlendiginde 100 klara çıkabilir.
İstatislikler google analytcdir.
Bilgiler için [email protected] adresi ile iletişime geçiniz.

Reklam alanları ve fiyatlar...

[/B][/I][/U]Şu anda 2 adet forum sayfasından 468x60 reklam için yer açtım. Tüm sayfalarda gözükür.
İşte reklam alanı ve resim.
YORUMCUYUZ.NET | FORUM
Şimdilik geçici olarak ringafon arkadaşlık reklamı attım reklam alınca ringafon reklamı kalacak sizin reklamınız eklenecek.

İşte o bölge ; demo alan için tıkla

468*60 reklam alanı ücreti 80 ytldir.

Ayrıca hemen o reklam alanının aşagısında bulunan 728 x 90 reklam alanı bayramdan sonra boşalacaktır.

Ödeme havale iş bankası ...

İletişim: [email protected]

ARKADAŞ ÜYE OLAMADIĞI İÇİN KONUYU BEN AÇTIM. İLETİŞİM İÇİN MAİL ADRESİNİ KULLANA BİLİRSİNİZ.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5