İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

25 Ekim 2008 legalpara incelemelerimiz.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
535 Manchester City - Stoke 1 1,25

Dikkat üst bitme olasılığı yüksek= 1.60 oranı var.

511 Chelsea - Liverpool 1 1,70

Chelsea kendi sahasında kazanmak isteyecektir , azda olsa risk taşıyor.

214 Hannover - Werder Bremen 2 1,80

Werder Bremen Almanya liginin en çok gol atan iyi ofans yapan takımlarından biri rakibi ise defans sorunu ile boğuşuyor. Bazen sürpriz sonuçlar alabildiği oluyor bu aralar Almanya liginde bu sene çok bomba patlıyor.

231 Norwich - Doncaster 1 1,55

Norwich iyi bir takım olmasına rağmen sezona kötü başladı yeni yeni toparlanıyorlar. Güçsüz rakibi deplasmanlarda varlık gösteremiyor.

263 Djurgarden - Kalmar 2 2,00

Kalmar ligin bitimine 4 hafta kala averajla lider. Bu maçı kazanır ise işi çok kolaylaşacak.
Fakat Djurgarden gerçekten iyi bir ekip , Kalmarı zorlayacaklardır.Riskli bir maç ama Kalmar kazanmaya daha yakın gözüküyor.

515 Atalanta - Ac Milan 2 1,55

Milan ligin başında aldığı mağlubiyetleri çabuk unutup iyi bir hava yakaladı. Kazanma ihtimali yüksek.

323 Fenerbahçe - Bursaspor üst 1,40

Bursanın her maçta golleri var ve açık oynamayı seven bir takım. Bu maçta 2 golden fazla gol olur deyip tercihimi üst seçeneği olarak kullanıyorum.

331 Auxerre - Lyon 2 1,65

lyon son 2 haftadır ligde kötü günler geçiriyor, bu maçı kazanıp buna bir son vermek istiyorlar ama Auxerre in kendi sahasında iyi oynadığınıda ihmal etmemek lazım. Biraz risk taşıyor.

414 Nautico - Portuguesa 1 1,65

Ligin bitmesine kısa bir süre kala küme düşmeme mücadelesi veren 2 kötü ekibin maçı.Nautico kendi sahasında olmanın avantajını değerlendirmek isteyecektir.

425 Tigres - Necaxa 1 1,40

Maçta şike olmadığı takdirde normal şartlarda Tigresin şuanki formu ile güçsüz rakibini ezip geçmesi gerekiyor.Rusya Avusturya ve Meksika liginde çok dolaplar dönüyor dikkatli olmak lazım. şahsen ben mesela asla Avusturya ligine oynamıyorum.

464 Oberhausen - Kaiserslautern 2 1,65

Deplasmanlarda son haftalarda maç kazanamayan Kaiserslautern bu maçı kazanmak için varını yoğunu ortaya koyacaktır diye düşünüyorum. Genede yüzde 50 risk taşıyor.

633 Eskişehirspor - Galatasaray 2 1,35

Galatasaray bu sene çok rahat gol pozisyonuna giriyor. Defansı sorunlu olan Eskişehirsporu normal futbollarını oynarlarsa çok rahat geçerler.

Bu haftaki kazanma olasılığı olan takımları kendime göre inceledim. Bazı ligleri takip etmediğimden o ligleri pek incelemedim. İçlerinden içinize sinen 1 2 maçı alıp kuponunuzda kullanabilirsiniz.

Sizinde tuttuğunuz kazanma ihtimali yüksek olarak gördüğünüz takımlar var ise paylaşırsanız onlarıda hep beraber inceliyelim. Bol şanslar.

Selim61 arkadaşımızın diğer konuda yaptığı bu hafta analizlerinide buraya aktarıyorum :)

154 Everton - Manchester Utd, Everton dan sürpriz bekliyorum, üst seçeneği hoş duruyo 1.65
214 Hannover - Werder Bremen , Hannover geçen haftanın 2-5 lik hezimetin acısını werderden çıkarabilir werder diyenler bir kere daha düşünsün üst mantıklı 1.30
362 Juventus - Torino şamp ligi maçında da güvendim şimdide güveniyorum juventus alır 1.35
264 Helsingborg - Trelleborg Helsingborg uefa için bastırır 1.5, nolur ne olmaz diyenler üst verebilir

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Listeme birde beraberlik eklemek istiyorum 322 Siena - Catania 0 2.80
511 Chelsea - Liverpool maçında olası bir beraberlik çıkabilir, alt seçeneği gayet makul bence

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
fener bursa maçı ne olur :)
şimdi gördüm üst müş,

Denizli gençlerbirliği maçı berabere bitebilir denizli evinde kaybetmez gençlerbirliğininde maçı bırakacağını sanmıyorum
Denizlispor - Gençlerbirliği 0 - 3.00

Valencia kaybetmez sanırım gerçi oynamayacak oyuncuları çok ama kaybetmezler
Huelva - Valencia 2 - 1.6

atlethico kaybetmek istemeyecektir, villarealde evinde kaybetmemek için uğraşır sonuç olarak beraberlik
Villarreal - Atl. Madrid 0- 2.9

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eline sağlık valla :)

bencesi şöyle, chealse ve lyon maçları hakkındaki tahminlerin çok şüpheli geldi hocam. chealse 0-0 beraberlik alabilir hatta 0-1 yenilebilir hiç belli olmaz. Ama bence altı olacağı kesin derim. lyon çok çok dengesiz işi belli olmaz. bir de galatasaray eskişehirde ne yapar ? maç gölsüz görmez tabi. ama eskişehir alır mı ? %15 de olsa bu ihtimal var. tabi bende gs oynarım illa ki oynayacaksam o ayrı. :)

bu arada fenerbahçe üstü biter ve fener alır yada berabere biter diyorum. gol yememesi zor gibi fenerin ama atacakta.

Benim kuponda şöyle diyim;

123 Beşiktaş - Sivasspor X 4.0
432 Ankaragücü - Kayserispor X 3.0
535 Manchester City - Stoke 1 1.25
546 West Ham - Arsenal 2 1.4
615 Portsmouth - Fulham 1 1.55

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eline sağlık valla :)

bencesi şöyle, chealse ve lyon maçları hakkındaki tahminlerin çok şüpheli geldi hocam.

İşte bunu demek istiyorum , bunlar tahminlerim değil öyle inceledim kuponum içlerinden 3 4 maçtan oluşacak. Yanlarına riskli diye yazdım mesela 2 maçında. Arsenali pas geçmişiz onunda kazanma ihtimali yüksek , kuponunda değerlendirmişsin. Hani ihtimaller gözümüzden kaçmasın bunlarıda mercek altına alalım ;)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bana 1,5 ve üstü güzel bir maç söylücek varmı ?

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peep üst altlara güvenemiyorum ben yanıltmak istemem seni :)

Bu arada ne yaptı bu hakem fenerin penaltısını yedi .

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir kupon yaptım yatırmadım tutarmış birde :D
fener - bursa maçı üst bitmeyecek galiba, denizli maçını doğru tahmin etmişim

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
425 Tigres - Necaxa 1 1,40

Maçta şike olmadığı takdirde normal şartlarda Tigresin şuanki formu ile güçsüz rakibini ezip geçmesi gerekiyor.Rusya Avusturya ve Meksika liginde çok dolaplar dönüyor dikkatli olmak lazım. şahsen ben mesela asla Avusturya ligine oynamıyorum.

Cumartesi ters geldi bana tek maçtan yattım :) Tutsa 486 ytl veriyordu.

3625kupon11.jpg

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve eskişehir ben %15 ihtimal demişken maçıda alıverdi. eskişehir hakkaten hiçte hafife alınamayacak bir takım. maç dediğim gibi golsüz geçmedi üstü oldu. ama ben yine legalpara'nın düzmece oranlarının kurbanıyım o ayrı :D

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
fener bursa maçı ne olur :)
şimdi gördüm üst müş,

Denizli gençlerbirliği maçı berabere bitebilir denizli evinde kaybetmez gençlerbirliğininde maçı bırakacağını sanmıyorum
Denizlispor - Gençlerbirliği 0 - 3.00

Valencia kaybetmez sanırım gerçi oynamayacak oyuncuları çok ama kaybetmezler
Huelva - Valencia 2 - 1.6

atlethico kaybetmek istemeyecektir, villarealde evinde kaybetmemek için uğraşır sonuç olarak beraberlik
Villarreal - Atl. Madrid 0- 2.9

valencia kaybetmez dedim kaybetmedi :) ama berabere kalmış diğer söylediklerim tutmuş hep oranlarıda iyiydi be

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5