İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

25 Şehit

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
AFYONKARAHİSAR - Türkiye, güne 25 şehit haberiyle uyandı.

Dün gece saat 21.15 sıralarında, Afyonkarahisar'ın Ataköy ilçesindeki 500. İstihkam Ana Depo Komutanlığı Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası'ndaki mühimmat deposunda patlama ve ardından yangın meydana geldi.

İlk bilgiler, yaralı askerler olduğu ve 20'ye yakın askere de ulaşılamadığı yönündeydi. Tablonun günün ışımasıyla birlikte ortaya çıkacağı belirtilmişti ve öyle de oldu. Acı haber TSK ve Bakan Veysel Eroğlu tarafından verildi: 25 şehit.

Kaynak:ntv

Bende biraz içimi döktüm....

Merhaba,
İnsan hiç kendi ırkından utanır mı? Ben dibine kadar utanıyorum...Artık olaylar o kadar zıvanada çıktı, o kadar narkoz yedik ki,her gün şehit haberleri ala ala artık bu durumu normal olarak karşılıyoruz! Bir Allah'ın kulu da "Dur bakalım arkadaş ne oluyoruz?" demiyor,diyemiyor.Sorunu çözmek yerine tek günlük operasyonlarla 150 leş avladık diye seviniyoruz,adamlar bütün sene boyunca günde 3'er 5'er askerlerimizi öldürüyorlar farkında değiliz.Farkındayız da normal karşılıyoruz.

Hala,kör cahiller gibi gidip oy verin.Helal olsun adamlara,afedersiniz ama ağzımıza yapsalar biraz daha diye lütfen diyecek haldeyiz!!!

Belki bu sözlerim biraz ağır kaçacak ama madem her koyun kendi bacağından asılır,gidipte bile bile o hükümete oy verenler kesinlikle terörü desteklemişlerdir! Bu insanlar ileride oğullarını,torunlarını şehit verdikleri zaman ağlamasınlar!

Teröristler nasıl bebek katiliyse,bu durum karşısında sesini çıkarmayan hükümet ve insanlarda o derece bebek katilidir!

Irkımdan utanıyorum...

İyi günler,iyi uykular.

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bence Ulusal yas ilan edilmeli. Bu ülke ne hale geldi. Her gün şehit, her gün şehit toplum olarak alıştık galiba hiç bir tepki yok ulusal kanallarda eğlence programları tam gaz devam ediyor hiç birşey olmamış gibi.. Bir kaç gazetede küçük haber, bir kaç televizyonda haber en fazla 3 gün, 4. gün unutulup gidiyor! Türklüğümüzümü unuttuk? ne oldu bize? neden bu kadar duyarsız bir toplum olduk!..
Ateş düştüğü yakıyor o toprağa düşen gencecik fidanların analarına, babalarına sabır diliyorum Allah'tan.. mekanları cennet olsun.. Onlar bize hakkını helal etsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5