İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

25 TL Paypal Sadece 3 TL Bu Fırsatı Kaçırmayın...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şehirfirsati.com sitesinden yine bomba bir fırsat:

25TL lik paypal Sadece 3 TL

Arkadaşlar biraz önce mail geldi. Bende sizlerle paylaşmak istedim. Sizlerde benim gibi paypal kullanıyorsanız sehirfirsati sitesinden sadece 3 tl ye alacağınız fırsat ile 25 tl lik paypalınız olacaktır.

Sitede paypal ile ödemede geçerli.

Üye olup fırsattan yaralanmak için tıklayınız...

Ayrıntılı açıklama için ::yeho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşım , Ödendiğine Dair Belge Varsa Koyarsan Sevinirim...

Bizde Katılırız O Zaman...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ya arkadaşım, neyi niye yazıyorsunuz anlamıyorum ha...

Adamlar 25 TL VERMİYOR, adamlar 25 TL'lik HEDİYE ÇEKİ veriyor ve eminim sadece belirli yerlerde kullanabiliyorsunuzdur o 25'i de. Yani adam alışveriş yaptırırken indirim yerine böyle bir şey ypmış, sonuçta mal almanız lazım.

Akıl var, mantık var, Paypal sana neden durduk yerde 22 TL versin. Zaten o 3 TL'yi de iade ediyor, eğer ürününü Paypal'le alırsan. Zaten Paypal hediyesini kullanman için Paypal'le kullanacağından, doğal olarak o 3 TL de sana iade edilecek.

Sonuçta, siz 3 TL vereceksiniz ve sonra 25 TL'lik sözde hediye çekini kullanmak için alışveriş yapmak zorundasınız.

Yav açmayın böyle başlıklar, bari burada açmayın ya hu...

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68

Adamlar 25 TL VERMİYOR, adamlar 25 TL'lik HEDİYE ÇEKİ veriyor ve eminim sadece belirli yerlerde kullanabiliyorsunuzdur o 25'i de. Yani adam alışveriş yaptırırken indirim yerine böyle bir şey ypmış, sonuçta mal almanız lazım.

Akıl var, mantık var, Paypal sana neden durduk yerde 22 TL versin. Zaten o 3 TL'yi de iade ediyor, eğer ürününü Paypal'le alırsan. Zaten Paypal hediyesini kullanman için Paypal'le kullanacağından, doğal olarak o 3 TL de sana iade edilecek.

Sonuçta, siz 3 TL vereceksiniz ve sonra 25 TL'lik sözde hediye çekini kullanmak için alışveriş yapmak zorundasınız.

Zengin oldukkk :tili

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Alakası yok adamlar direk hesabınıza parayı yatırıyor. Geçen sefer ki ile aynı hatta müşteri hizmetlerine soruldu bu ve alınan cevap : hediye çeki olmadığı direk paypal balance ye geçtiği paranın.

ben geçen seferki 15 tlleri direk paraya dönüştürdüm problemsiz şekilde bilip bilmeden insanları yanlış yönlendirmeyin.

Ekleme:
İyi günler,

Bakiye olarak geçmektedir. Sadece yurtiçi alıverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla

Groupon ŞehirFırsatı Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetlerinin cevabı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5