İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

25 TL'ye Vbulletin Forum Kurulur

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
İçeriği :

vBseo
vBulletin 4.1.3 ( lisanssız'u bana aittir.Sorun Çıkarmaz )
Tema
Eklentiler
Alınabilecek her türlü güvenlik önlemi
Ekstra istekleriniz.

referans : http://forumexa.com/forum.php

Bir tek logo yapmayı pek beceremiyorum

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Herkes kurabilir bedavaya..Herkes garanti verebilir mi sonraları birşey cıkamyacagına ?

Ayrıca sen önce footer'ını bir düzelt :)

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir şeyde iyiysen asla bedavaya yapma :) Reckless haklı, sorun çıkmayacağı garantisini veriyor. Hem bedavaya yaptığın bir şey ile ne kadar ilgilenirsin, kaç kişiye kurarken çok üstüne düşersin ki..

C

Cao

Misafir
Bunun yerine kurulumu ve ayarları anlatan bir eğitim seti yapsanız daha iyi satılır ve daha yararlı olur.

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
2 3 kişinin çalışmasıyla olacak birşey zaten bence :)

Not : Sorun cıktıgı takdirde para iadesi garantisi veriyorum.

perfecTr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Neden bedavaya kurucağım sorusuna yanıt olarak:Kendimi geliştirmek istiyorum.Ve vaktim var.Para almıyorum bana para lazım değil.

C

Cao

Misafir
Neden bedavaya kurucağım sorusuna yanıt olarak:Kendimi geliştirmek istiyorum.Ve vaktim var.Para almıyorum bana para lazım değil.

Kendini geliştirmek istiyorsan ücretsiz host ve domain al eklentileri kur bir site yap hit sağla.
Piyasayı düşürmeye hakkın yok. Kaç kişi buradan ekmeğini kazanıyor.

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Daha kendi siteni doğru düzgün bir bitir ki ondan sonra bedaya kurarım de hata dolu sitende :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5