İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

--> 250 TL/Ay! Intel Core™2 Quad Q9400 - 8 DDR2 RAM - 2x 500 GB SATAII - 3 TB Trafik

KaliteNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Sipariş ile ödeme sonrası 2 ila 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Türkiye - Netinternet Verimerkezi üzerinde bulunan sunucularımız performans ve kalite açısından verimlidir.

Stok sayısı : 1 Adet hemen teslim!

• Ürün Kodu : knet-TR07 (tek stok!)
  • ------------------------------------
  • İşlemci :Intel Core2 Quad Q9400, 4x 2.66 GHz CPU
  • Ram : 8.192 MB Ram, DDRIII
  • Harddisk : 2x 500 GB SATA-II
  • Trafik : 3.000 GB* Bandwidth/aylık
  • Hat Çıkışı : 100 Mbit Network Bağlantısı
  • IP Adresi : 16 Adet IP Adresi (İsteğe göre arttırılabilir)
  • İşletim Sistemi : Windows Server 2003 - Linux(CentOS, Debian Lenny, Ubuntu)
  • Lokasyon : Türkiye - Netinternet

• İlk ay: 199tl/aylık - Kupon kodu : knet-tr7
  • Diğer aylar : 250tl/aylık - Sipariş Ver!

Not : İsteğiniz üzere herhangi bir sanallaştırma programları tarafımızca kurulabilir ve opsiyonel olarak her türlü işletim sistemleri operatörlerimizce kurularak gerekli ayarları yapılabilmektedir. Talepleriniz üzerine max. 2 saat süreli olarak KVM over IP ilgili sunucuya bağlanabilmektedir.

Ödemelerinizde havale ile, İş Bankası - T.C Ziraat Bankası - Finans Bankası - Garanti Bankası - Yapıkredi Bankası - PTT ( Posta Çeki ) ve EFT Seçeneklerini kullanabilirsiniz. {bkz.}

Satış departmanımız ile anlık görüşme sağlayarak aklınızdaki soruları, satış operatörlerimize iletebilirsiniz. {bkz.}

Diğer hizmetlerimizden yararlanmak için www.kalitenet.net.tr internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

E-mail/Messenger : [email protected] {Messenger taleplerinde sorun yaşamaktayız dilerseniz kendi messenger adresinizi p.m olarak gönderiniz ekleme talebinde bulunalım.}
Mobil Phone : +90543 505 5344
URL : http://www.kalitenet.net.tr/

Saygılarımızla,
Kalitenet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi