İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

25k Türkiye'nin Kaliteli Film Sitesinden İlk Reklam Çıkışları

crazy3131

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site:pm ile
site kaliteli ziyaretçi odaklıdır.İlk reklam alımıdır ayrıca reklam çöplüğü olan sitelerle karıştırılmamalıdır.
haftalık fiyatlardır
Reklam alanları:
728*90: Site Ortası: (sabit) 60 TL
128*600: (sağ kayan sabit) 60 TL
Video önü: ( 70 TL)
Video altı 70 TL
video üstü: 70 TL

staiakos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Merhabalar.
Sitenize Reklam vermek istiyorum. Kendi bünyemde çalışan programlama uzmanlarım ile yazacağımız cod’u sitenize yüklemek istiyoruz. Bu sayede amaç dizinlerine tıklandığında yeni bir pop-up açılıcak ve sanal imza ve lisanlarına sahip olduğumuz bünyemizde yer alan programımız indirmek için ftp bağlantısı oluşturulucak. Bu şekilde bir reklam almayı düşünür müsünüz?
Eğer projemizin içinde yer almak isterseniz reklam ücretlendirmeleriniz ve günlük, aylık, yıllık tekil, çoğul vb. hit grafik bilgileriniz alabilir miyim?

İyi Çalışmalar diliyorum.

staiakos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Programımız, bilgisayarın üzerindeki browserların ana sayfalarını değiştiriyor. Ancak hiçbir şekilde zorlama veya kitleme gibi hiç bir zoraki ve zararlı yazılım içermiyor. zaten yönlendirilen sayfada da istemeyen kullancııların nasıl kaldırabılıceklerını ıceren bı yazı da mevcut.Programımızın sanal ımzası ve lısanslamasıda vardır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5