İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

25k ve üzeri Hesaplar Alınacaktır.

mirz4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25k ve üzeri takipçisi olan hesaplar alınacaktır.

Takipçi satın alınarak, yumurta hesaplarla sayısı arttırılmış fake hesaplar için teklif göndermeyiniz.

Hesaplar RT hesabı, deck hesabı, karşılıklı takip hesapları olabilir.

Ciddi satıcılar; hesabın kullanıcı adını ve hesap için istedikleri ücreti PM olarak gönderebilirler.

Teşekkür ederim.

mirz4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güncel.
odunadam'ın sattığı tüm hesaplar alınmıştır. Hesap alımı da devam etmektedir.

Mesajların hepsine cevap verilmiştir. (Gecikme için özür dileriz)

Alımlar devam etmektedir.

Lütfen, istediğim şartları taşıyan hesapların kullanıcı adı ve ücretlerini 1 mesaj içerisinde PM olarak gönderiniz. Ayrı ayrı gönderildiğinde mesaj yoğunluğu sebebiyle, karışıyor ve takip etmek zorlaşıyor.

İyi günler.

mirz4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu günceldir, mesajlarınızı bekliyorum !

mirz4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle bugüne kadar yaptığım alışverişlerde dürüst olan, sorunsuz olarak işlem yapan tüm kullanıcılara teşekkür ediyorum.

Forumdan birisi alışveriş esnasında parayı aldı ama hesabı vermiyor. Sürekli oyalıyor, mesajlara geç cevap veriyor. Ona süre verdim, eğer bugün geri yatırmazsa ya da hesabın bilgilerini tarafıma iletmez ise hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım. Bütçem olmasına rağmen bu sebepten dolayı bir süre hesap alımını askıya alıyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Ben işi gücü olan, büyük ihtimalle de bir çoğunuzdan da yaşça büyük birisiyim. Çocuklukla yapılan yanlışların bedelini, çocuklarından çıktığını bilmeyenlere söyleyecek lafım yok. Buradan dolandıracağın 200-300 TL'nin karşılığı, siciline yüzkızartıcı suç olarak işlenecektir. Ne memur olursun, ne de özel sektörde rahatça iş bulabilirsin. Size bir büyüğünüzden tavsiye, dürüst olun. Bu dünyada dürüstlük hep prim yapar, er ya da geç.

Saygılarımla.

gokhanporty

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
gecmıs olsun

Öncelikle bugüne kadar yaptığım alışverişlerde dürüst olan, sorunsuz olarak işlem yapan tüm kullanıcılara teşekkür ediyorum.

Forumdan birisi alışveriş esnasında parayı aldı ama hesabı vermiyor. Sürekli oyalıyor, mesajlara geç cevap veriyor. Ona süre verdim, eğer bugün geri yatırmazsa ya da hesabın bilgilerini tarafıma iletmez ise hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım. Bütçem olmasına rağmen bu sebepten dolayı bir süre hesap alımını askıya alıyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Ben işi gücü olan, büyük ihtimalle de bir çoğunuzdan da yaşça büyük birisiyim. Çocuklukla yapılan yanlışların bedelini, çocuklarından çıktığını bilmeyenlere söyleyecek lafım yok. Buradan dolandıracağın 200-300 TL'nin karşılığı, siciline yüzkızartıcı suç olarak işlenecektir. Ne memur olursun, ne de özel sektörde rahatça iş bulabilirsin. Size bir büyüğünüzden tavsiye, dürüst olun. Bu dünyada dürüstlük hep prim yapar, er ya da geç.

Saygılarımla.

COK GECMIS OLSUN. GERCEKTEN AMA BENDE BURADAN BIRSEY DUYURAYIM SIZIN SAYENIZDE O ZAMAN . BAKIN ISTE OKUYORUM 80K TAKIPCI ISTE 300-350 TL DIOLAR BAKIN ARKADASLAR 80K TWTTR YAKLASIK 750-800 TL FIAYTIDIR. AMA ACIKCA BEN 33K YA 280 TL ISTEYINCE KAZIKCISIN DIYIP GULUYORLAR.BAKIN ARKADASIN BASINA NELER GELMIS. LUTFEN BIRAZ MANTIKLI OLALIM ARKADASLAR.

mirz4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakan Ateş kullanıcı adıyla foruma giren kişiyle kimse alış veriş yapmasın. Kendisini ve bana göndermiş olduğu hesap numarasındaki N.K isimli kişi hakkında suç duyurusunda bulundum. Herkesin bilgisine.

gokhanporty

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
baslık

Hakan Ateş kullanıcı adıyla foruma giren kişiyle kimse alış veriş yapmasın. Kendisini ve bana göndermiş olduğu hesap numarasındaki N.K isimli kişi hakkında suç duyurusunda bulundum. Herkesin bilgisine.

Gecmıs olsun kardesım hakettıgı cezayı bulur zaten 3-5 kurus ıcın kendını sıcılını yaktı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5