İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

267K FACEBOOK SAYFASI SATILIK!

kapkara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimdeki en son ve en büyük sayfayıda satıp jübilemi yapıyorum :)
Facebook Sayfanızın linki : (pm ile verilebilir)
Facebook Sayfanızın içeriği : Müzik
Sayfanızın Üye Sayısı : 270K
İstenen Ücret : 1500 TL
Sayfanın Yaşı ve Pagerank Değeri : 1 - 4
Ödeme Şekli : Sayfa alısverisi karsılıklı güven acısından elden olacaktır bu yüzden İstanbul icinde oturan alıcı tercihimdir...
Eklemek istediğiniz ekstra şeyler : Sayfayı Alan Kişiye Sayfa İsmi İle Aynı Adı Taşıyan Siteside Verilecektir.

* Sayfa 1 yılı aşkın süredir aktif bir sayfadır, gelirli bir sayfa olup aktif kullanıcıları vardır, tanınan bilinen bir sayfadır.

Sıkça Sorulacak Bir Soru?
* Aylık Kazancı Nedir Sayfanın ?
- Sayfa son 5 ayda gelir etmeye basladı reklamlarda çok seçici davranıldı örn. Trendyol reklamları ve buna benzer hiç bir reklam türü yayınlanmadı buna ragmen iyi gelir elde ettim sayfadan yeni kaset çıkaran kişilerin tanıtımını yaptım, bir tane muzik şirketinin reklamını yaptım evimde bi sürü cd var bu cdleri zaman zaman sayfamda dagıtırıyorum, Kısacası bu sayfaya sahip olan arkadaşın reklam aramasına gerek yok reklam kendisini buluyor.

iletisim:[email protected]

bilal12345

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen ac kalmamısın 1500 ne demek biliyormusun 250k sayfa bende büssürü vardı facebook yüzünden kapandı yanı alan adamda patlarsa ne olacak isterse 5.000.000 olsun...

kapkara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen ac kalmamısın 1500 ne demek biliyormusun 250k sayfa bende büssürü vardı facebook yüzünden kapandı yanı alan adamda patlarsa ne olacak isterse 5.000.000 olsun...

sayfa acılalı 1seneyi gecti suana kadar kapanmamıs seninkiler sende patlamıssa o senin sorunun fikrini sordugumu hatırlamıyorum.....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5