İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

28125 üyeli pr3 Site Satılıktır

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresi: www.paylastr.com
İstenen minimum fiyat: 750 YTL
Sitenin açılış tarihi: 28-Şubat-2005
Kategori, sitenin içeriği nedir: Forum
Günlük hit sayısı, kaynak link: 4000+ , Kaynak google ve sıkkullanılanlar
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içerik
Hosting dahilmidir: 1 aylık hosting var
Banlı olduğu sponsor varmı: yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: dahil değil
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok
Satma nedeni: Evlilik :)
PR değeri varsa linki: 3
Google İndexli Sayfa: 24.000
Alexa sıralaması linki: 163,074
Üyesi varsa üye sayısı: 28125

Konular: 64,624, Mesajlar: 247,005, Üyeler: 28,125

sitenin tekil hitlerindeki dalgalanmanın nedeni telia maduru olup 3 4 gün sitenin kapanması ve host değiştirme zamanlarıdır.
Evlilik nedeyli satıyorum en sevdiğim sitemi üzerinde çok emek vardır. Yönetim kadrosu gayet çalışkan ve site ile ilgililerdir. Site masrafları (hosting vs) admin arkadaşlar ve ben tarafından ortaklaşa karşılanmaktadır.

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir zamanlar mod olduğum sitedir. Gerçekten olaylar baya ciddi yürüyor. Her hafta modlar rapor filan veriyodu. Ciddi bir iş yürütmek isteyenlere Tavsiye ederim...

//Bu mesaj için komisyon alırım zeus :) :p

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sağol arkadaşım zaten benim sitemden ayrılıp site kuran onlarca yönetici var.

internet dünyasını bırakmayacak olsam satmazdım zaten çünkü bağımlılık yapıyor

Sitenin google seo su yapılmış durumda bir sitemap kaldı zamanım olmadığı için uğraşamadım onlada

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya site çok ii gözüküyoda kimsenin alacağını sanmıyoırum hem forum lisansı yok hemnde online kullanıcılar şişme gibi ark çıkış yapıyo yarım saat sonra bile nick duruyor...

200 ytl veririm ben en fazla... 750 çok...

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netteyiz.Net Gecekahvesi.org hepsi nedense aynı db yi kullanıyor ?

http://extremetracking.com/open;sum?login=forewer

buradaki istatistikler Şu anki aktif kullanıcılar (Zaman Aşımı: 10 Dakikadır) : 1659 (571 kayıtlı üye ve 1088 kayıtsız kullanıcı)

bunu onaylamıyor ?

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 )kimse benim db me laf edemez 1.5 senelik paylastr db sidir. Netteyiz.net aynı serverde ama başka db si var. Sizi db leri incelemeye davet ediyorum kötü yorumn yapmadan araştırılmalı.

2 )Biz p2m konusunda türkiyede ilklerdeniz mail upload larımızla binlerce user çekmişizdir.Google da tüm dünya çapında bir araştırma yapılırsa p2m yazınca

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=p2m&btnG=Google'da+Ara&meta=

3. sırada çıktığımızı herkez görecektir

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlı olduğu sponsor varmı: yok
Yazmissin ama adsense den banli degilmi ??(Forex )

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır banlı değil adsenseden bu site bazında pek para kazanamadığımız için kaldırdık benim hesabım www.eg-zotikgeceler.net de hile yaptığım için kapanmıştı o hesabıda amazonshop.org adlı domainim le almıştım.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zeus siten gerçekten o fiyatı hak eder ama burda o fiyatı vericek biri varmı bilmem.. bence satma neti bırakıyorum demişin.. bağımlılık yapmıştır işlerin rahatlayınca gene sararsın emin ol :)

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siten gerçektende çok güzel fiyatıda iyi umarım ihtiyacı olan bir arkadaş alır kaçırmasın valla bu kadar üyeyi bir araya getirmek ölüm...

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sağolun arkadaşlar destekleriniz için evlilik zor biliyorsunuz çok masraflı ve eşiniz hep ilgi istiyo bu site varken ilgimi veremiyorum pek buda huzursuzluk yaratıyor.

geçen sene yani 2005 yaz sonu 1 milyar vermişti bir kişi çok sevdiğimden satmamıştım

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bu site bende olsa süper şeyler yaparım ama o kadar para yok kahretsin....

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla bu dünyadaki en büyük sorun para :D para olmasamydı neyse konudan cayıyoruz

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar çok zor durumda kalmam nedeniyle paylastr fiyatını

500 ytl ye DÜŞÜRDÜM.

Üye sayısı 30 bin i geçmiştir. MSN adresim: [email protected]

B

Baria

Misafir
uye sayısına baglı degil bu iş sen girişte bir kere üye olmayanlar giremiyor diye yazıyı koymusun mecbur uye olmaları. tekil hit 4 bin yazmısın ama ben 4 bin goremiyom
en fazla 3308 hit var.

ama yinede 500 ytl ye deger bu site.

not: alacak olan girişteki uye kayıt formunu kaldırırsa daha iyi olur.

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bakın girişte üye olayını yeni açtım aslında geziliyordu. Biliyorsunuz büyük forumların ram bellek ihtiyacları fazla olur ben ihtiyacı biraz olsun düşürmek için böle bir uygulamaya gittim neden ziyaretçiler üye olsun die değil.
3308 olayına gelince server sorunları yaşadık çok fazla optimizasyonu pek beceremedik anlayacağınız.

B

Baria

Misafir
arkadaşlar bence gereksiz mesaj atanlar çok modlardan istegim bunların silinmesi rosende ye de sesleniyorum ya sen bu işi bilmiyon yada dalga geçiyon.
+

200 ytl teklif edildi minumum istenen tutar 500 ytl
not: site ne benim nede alakam var sadece boyle şahısları gorunce uyuz oluyom

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
gerçekten emek verilmiş bir site.O fiyatada fazlasıyla değer. Ama burada satman çok zor. Buradakiler ucuz olsun benim olsun mantığıyla yola çıkıyolar :) Rosende nickli arkadaşa ise burdan şunu söyliyim sen o 50 YTL ile bu sitenin 1 aylık hostunu bile karşılayamazsın!!!!! Allah kolaylık ve sabır versin kardeş!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi