İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

29 Kasım Cumartesi Banko Kupon

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
tebrikler whmdestek :)

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskişehir 3-0 yenik durumdan 3-3 yaptı.Ankaragücü attı.
Antep ve kasımpaşadan yatmış olacak herhalde türkiye kuponum :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankaraspor maçı sattı diyorlar maçkolikte. iki takımın birleşme durumları varmış, ankaragücüne kıyakmış diyolar. belli de olmaz nasıl yenildi anlamış değilim ankaraspor.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankaraspor maçı sattı diyorlar maçkolikte. iki takımın birleşme durumları varmış, ankaragücüne kıyakmış diyolar. belli de olmaz nasıl yenildi anlamış değilim ankaraspor.

Yok satmaz. Ankaraspor maçı alsa 2. duruma yükseliyordu. Ankaraspora daha çok önem veriyorlar Ankaragücü biraz dışlandı Ankaraguculu futbolcularda ispat için maça asıldı :) Ligin 2. yarısındaki maçta eğer Ankaragücü küme düşme potasına yakın olursa o zaman maça asılmayabilir Ankaraspor.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ankara takımlarınız izleyin ! 4 takımı var, 8 maç 24 puan. Sürekli futbolcu takas ediyorlar. Bu adamların sistemi rakiplerinden alabildikleri kadar puan alabilmek daha sonra birbirlerini kollamak.Bu felsefeye göre hiç ankara takımlarına oynamıyorum, kafamda rahat :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle böyle derken 1 e 16 oran gitti ankara yüzünden. samsunu bile bilmiştim bi dengesizlik yapar alı bu maçı diye. ankara nasıl yattı hala şaşkınım. off off, tek maççı oldum hep böylede kalıcam :)

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bir kuponda benden:

kupppxa1.jpg

kupon iyi gidiyor ilk yarılar istediğim gibi bakalım 2. yarılar ne olacak. Tutarsa 1 e 17 veriyor..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Getafe 3 çocuk yaptı hasan :) barça maçını bekliyorum bu kadar geç olduğunu bilsem oynamazdım :D
GaLadRe ben 8 lik + sivasa kupon yapmam, max 4 lük yaparım :)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarına herkes güvendiği tek maçı yazsın onlardan seçip kupon yapalım. Ama öyle öyle sürpriz maçlar olmasın çok sağlam gördüğünüz kesin tutar diye düşündüğünüz 1 maçı ekleyin sadece , bakalım kimler bilebilecek . Bende iyi inceleyip tek maçımı yazarım .

Not: 1.40 ın altında olmasın :)

Edit : İnceledim benim maçım

563 Huelva - Villarreal 2 1,70

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ççok kötü olmuş ya üzüldüm whmdestek

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
üzülmek yok.

para kazanmak için oynarsanız üzülürsünüz.

ben yıllardır oynuyorum ama para kazanmak için değil.

kuponu yaptıktan sonra maçları takip etmenin verdiği zevk çok başka :D

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ayrıca bugünün kuponunu vermedim selim oynuyor kaybediyoruz sonra :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
varya o zevki bir benmi yakalıyamıyorum yok abi tek maç oynuyorum onu takip ederkende sinir küpü oluyorum deliriyorum

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üzülmek yok.

para kazanmak için oynarsanız üzülürsünüz.

ben yıllardır oynuyorum ama para kazanmak için değil.

kuponu yaptıktan sonra maçları takip etmenin verdiği zevk çok başka :D

Ben giden paraya değilde bazen tek maçtan yatarsam iyi para veriyorsa üzülüyorum. Zaten haftada 20 ytlden fazla kendim cebimden vermem. Mesela bu hafta 20 yi 66 66 yıda 130 yaptım , bugün onunla 5 kupon birden yaptım kafaya villareal ve udineseyi alıp. 3 tanesi tutuyordu udinese yatırmasa. Gittik 1,25 lik maçtan kaybettik hepsini :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5