İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2checkout Kullanan varmı, Yardım edebilirmisiniz ?

B

berkinevi_1

Misafir
MErhaba 2CO da çözemediğim bir sorun

Merhaba arkadaşlar. bende 3 aydır 2co yu kullanıyorum ama. yaşanabilecek tüm problemlerı yaşadım. Ama sağlam ve kuralcılar. Sonunda düzelttim. ve bana 17 gün önce para gönderildi ( 2 gün öncede birdaha gonderıldı)
Benım sorunum şu:

Para banka hesabıma gelmedi hala. banking bilgilerini doldururken. banking state: e sube kodunu (123) gibi girdim accept kısmınada hesap nomu gırdım.
Acaba buradamı yanlışlık yapıyorum. 123+hesap no mu gırılecektı hesap no ıstedıgı yere.
Bir arkadaşl bana gırılecek alanları tam olarak orneklı anlatırsa o kadar mutlu olacamki komısyon bıle verebılırım:)
teşekkürler

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Örnek bir İşbank hesabı:

Bank
Name: TURKIYE IS BANKASI A.S.
Sort and Swift Code: ISBKTRIS
Phone: 902123160000

Routing Code:
Account Number: 3525-078****
Institution ID:
( Bank Code Transit Number )

Address
Address 1: Is Kuleleri
Address 2: Levent
Postal Code: 34330

City: Istanbul
State: N/A
Country: Turkey

lovelyboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu sistemi Türkiye'de yapan bi firma olmalı...

gerçi tanıdığım bi firma bununla ilgili bazı çalışmalar yapıyor
fakat şu sorunlar var:

bir bankadan aldıkları sanalposları var.

sorun şu. Türkiye'de kredi kartı ile satış yapıldığında fatura kesilmek zorunda. bu da komisyon olayını biraz artırıyo...

mesela bi hosting sitesi 100$'a satış yapıyo diyelim. Bu gerçek firma ise 100$+KDVye satacak. ya da gerçek firma değilse siteye direk 118$ olarak yazacak.

Banka ortalama %3 alıyo ya da 35 gün sonra parayı veriyo

onların yapmak istedikleri şu:

%18 KDV oranı alacak (zaten bu fatura edilecek site sahibine)+%7 komisyon

İşlemler Türkiye içinde olduğu için banka hesabına anında havale ve eft yapılacak

ve en güzeli para çekmek için alt limit olmayacak

kayıt ücreti olacak mı olmıcak mı onu da bilmiyorum ama bence Türkiye için çok güzel olacak

tabii bu proje için banka görüşmelerini yapıyolar. çünkü ne kadar yasal ne kadar değil onlar öğrenilecek ilk önce...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5