İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2daysfund

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEN ÖDEME ALMADIM ancak yabancı forumlarda yaptıgım araştırmalar sonucunda uzun süredir düzenli olarak ödeme alındıgını öğrendim 3 adetde kanıt getirdim sırayla koyuyorum sadece bir adet resim alıyormuş mesajlar..
birinci kanıt! (3 ocak)

diğer 2 kanıt yeni 2 msjla sizlere sunulucaktır alttaki msjları kontrol etmeden karar vermeyiniz...

denemek istiyenler için referralimden link veriyorum buyrun bol kazançlar...

http://2daysfund.com/?ref=firar

ikinci kanıt! (5 ocak)

üçüncü kanıt! (13 ocak)

bugünde ödeme almıs bi çok insan var denemek için referralim

http://2daysfund.com/?ref=firar

lütfen unutmayınız hyip sitelerinde her zaman risk vardır...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stormpay yok benimde egoldumda param yok stormpay olsa idi şimdiye zengin olmuştum kaç gündür egold bulmak için didiniyorum...

arkadaşlar 100lerce ödeme almış insan var siteden hala güveni oturmayan varsa screenleri aldıgım forumdanda link verebilirim... ödeme yapıyor bugün ödeme almış 3 kişiyle karşılaştım az önce ama unutmayınki hyip sitelerinde her zaman risk vardır...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güvenilir site çok iyi oranlar ödemede yapıyor ilgi yok?????

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet gayet ii bi site yalnız, stormpay yok. Ve şu an için yeni bir ödeme işlemcisi eklemeyi düşünmüyorlar. Firar ilgi ondan yok!
bide ödeme yapıyor ancak, risk oranı diğerlerine oranla çok yüksek. Gerçi ratingleride oldukça iyi. Yani yüksek risk, yüksek getiri diyerek bağlayalım.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5dayfunds'u anıtsattı bu bana :) Yalnız dikkat edilmesi gereken bişey var.Bu tür siteler gittikçe çoğalacak.Bazıları şu anda yayında olanları örnek alıp giriyolar ve bunlarında yayın süresi pek uzun olmayacak.Umarım kimse mağdur olmaz.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 gündür ödeme yapan bi şirket düşünülmesi gereken 5 daha ödermi?? bence öder ama tabi egoldumda param yok bulamadım kime sorduysam yok diyo:(

P

Picoo

Misafir
E-gold bulunması en zor şeylerden biri. Çünkü kredi kartından ödeme cekme yok sadece exchange servisleri ve direktfund. !

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ahh e-gold ahhh bulunmaz hint kumaşı sanki :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama zor yani mesela ben bulana kdr canım çıktı:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5