İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2inci el ev eşyaları var arkadaşlar satılık isteyenlere duyurulur!

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba ,

Çok acil 2 gün içerisinde malesef ev eşyalarımı satmak zorundayım.

Evimdeki eşyalar : Salon Takımı , Kanepe 1 tane tek , yataklı tertemiz baza , 1 ay olmadı aldığımız gardrop var , camlı çekmeceli özel bir takım var yatak odası için , komidin var , salonun ortasına özel şık güzel bir masa var , halılar var , tekli koltuk var salonda geniş rahat oturabileceğiniz , mutfakta yemek masası var , buzdolabı var , mutfak için mutfak takımı var yemekler için catal bıcak olsun tencere tava vs herşey yepyeni , perdeler var çok şık çok tatlı , kitaplarım var biriktirdiğim okunmaya değer kitaplık şeklinde yaptım kitaplarımla beraber satıyorum , yani hepsinin resminide çekebilirim ciddi alıcı olursa.

İstanbul / Avrupa yakasında oturuyorum çok acil satmalıyım isteyen istediği eşyayı almakta özgür fotoğraf çekebilirim kim ne isterse iletişim için page atabilirsiniz ö.m

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5