İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2K Hayran Çektirilecektir.

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşlar Facebook Sayfama 2K Hayran Çektirmek istiyorum bütçe 20 TL 1 gün içerisinde çektirebilecek olanlar p.m atsın ödeme : Kontör veya ptt yoluyla yapılacaktır.

not : üyeler kesinlikle fake olmayacaktır ücret iş sonrası verilecektir eğer 2k geldiği takdirde uzun vadeli çalışılacaktır

Dipnot : parayı iş sonrası vermemdeki sebep (2 kez peşin yatırdım ama ikisindede dolandırıldım)

iletişim : [email protected]

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Dolandırılma sebebin gayet açık değil mi ? Forum'larda sürekli ticaret yapan insanlarla, alışveriş yapman gayet daha iyi olur ve trendi'si veya profil kayıt tarihi'ne bakarak o kişinin ticaret değerini ve yaptıgı satış referanslarına göre seçebilirsin.

Şayet kendimi örnek verim, bu sitede 1 hafta takıldım. Bir çok satış ve ticaret yaptım ama ücreti ilk önce aldım prensip meselesi diyelim buna, kimse ilk önce ödeme olmadan iş yapacağını sanmıyorum. Ama bu forumda veya bir başka güvenilir bir ticaret sitesinde alışverişini, trendilerine ve o kişinin referanslarına bakarak kontrol etmen lazım, kendi işini garantiye al bence. 20 TL senin için hiç bir şey olabilir, ama başka bir kişinin haftalık maaşıda olabilir bunuda göz önünde bulundurman lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi